Zpět 1 fotografie

MADLA… zpívají Evropě

O tom, jak dokáže mladá dívenka zpívat celé Evropě jsme se mohli přesvědčit již ve starém československému filmu ze čtyřicátých let. A o tom, jak dokáží rozjasnit a rozezpívat vaše dveře originální madla, se můžete přesvědčit nyní! Výběr je bohatý a hravý a fantazii se meze nekladou!

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Dveře můžeme otevírat nejen klikou, ale také madly, která jsou praktická hlavně pro dveře posuvné nebo kyvné. A pozadu nezůstávají ani dveře vchodové do domu či bytu.

Všichni známe dlouhá madla, která jsou v nabídce již spoustu let. Dnes je ale výběr ještě rozsáhlejší. „Stále jsou populární madla podlouhlá, ale ty dnes dostávají oblíbenější hranaté tvary. A stejně jako u dalších interiérových prvků, tak i zde má velkou roli minimalistický trend. Díky němu jsou madla menší a stále menší. Samozřejmě v různých tvarech, od hranatých přes kulatá až k atypickým. Každý si tak může najít svůj styl,“ vysvětluje pan Roman Ulich, designér společnosti M&T, jediného českého výrobce designového dveřního a okenního kování a pokračuje: „Otevírat posuvné dveře za pomoci madel je velice jednoduché. Stačí pouhé zabrání a dveře se dají lehce do pohybu.“ Materiálově jsou madla vyrobeny z kvalitní masivní mosazi nebo nerezu.  Jejich povrch pak můžete vybírat až ze sedmi úprav, a to od niklu, přes lesklý chrom až k různým odstínům titanu.

Na své si tak přijde každý, kdo si chce se svým interiérem pohrát. A nezapomínejte! Jednu modelovou řadu kování můžete použít jak pro dveře otočné, posuvné, tak i jako kliky na okna!

Více na www.kliky-mt.cz.