Zpět

Jak výhodně koupit nemovitost v Praze?

Víte-li, že budete v nejbližších měsících pořizovat rodinný dům nebo byt do osobního vlastnictví, rozhodně si projděte nabídky vícera realitních kanceláří, které nabízí nemovitosti rozdílných velikostí v různých lokalitách Prahy. Tak získáte povědomí o tom, jak se pohybují ceny nemovitostí v závislosti na čtvrti Prahy, ve které se nachází, dopravní dostupnosti, občanské vybavenosti a dalších jiných kritériích. 

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Dobré je věnovat pozornost i nemovitostem, u kterých je možné o ceně ještě jednat. Mnohdy můžete být příjemně překvapeni.

Nabídky pečlivě porovnávejte. I když srovnání věnujete poměrně hodně času, může vám to ušetřit ve finále i desítky či stovky tisíc korun. A to za vaši snahu jistě stojí.

Kde hledat nemovitosti na prodej?
Prodej nemovitostí v Praze je skutečně velmi obsáhlý. Bohatou nabídku najdete např. u spolehlivé realitní kanceláře Home sweet home. Nabízí domy i byty k prodeji a to jak v Praze, tak jejím nejbližším okolí. Můžete sehnat nový domov přímo v centru či v některé z lokalit, kterou máte rádi. V nabídce jsou nemovitosti v živých i klidných lokalitách, s dobrým dosahem za kulturou, nákupy, sportem, relaxací i odpočinkem v přírodě.

Vybírat je možné mezi byty a domy novými, po rekonstrukci, před rekonstrukcí, s různým příslušenstvím, s vybavením nebo bez něj, se zahradou, garáží, dokonce i takovými, které mají dva samostatné vchody, což je velmi výhodné např. chcete-li doma podnikat a klienti k vám budou chodit…

Výhodný nákup vám zajistí především zájem o aktuální dění na poli nemovitostí. Navštěvujte pravidelně webové stránky www.homesweethome.cz a informujte se na novinky, akční ceny a zajímavé nabídky.

Pokud hledání věnujete dostatek času a budete trpěliví, dříve nebo později váš vysněný byt nebo dům za přijatelnou cenu bezesporu najdete.