Zpět 1 fotografie

Grilování na malém prostoru s novinkami od firmy Weber

Mysleli jste si, že grilovat se dá jen na zahradě nebo velké terase? Rozhodně ne! Díky grilům Weber® řady Q® v novém designu si můžete užívat grilované pochoutky i na malém balkoně. Důležité totiž není místo, ale gril.

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

O tom, zda váš steak bude chutnat skvěle, nerozhoduje, máte-li gril velký nebo malý, na dřevěné uhlí či elektřinu, ale žár, kterého je vaše grilovací zařízení schopno. Grily Weber® Q jsou malé, skladné a přitom dostatečně výkonné. Stačí jim málo místa a hodí se tak na každý balkon, terasu, nebo předzahrádku městského bytu. Řada obsahuje grily na elektřinu i na plyn, takže nemusíte řešit zásobu briket, nebo kam s popelem. Stačí zastrčit do zásuvky, popřípadě připojit plynovou bombu, nastavit požadovanou teplotu, chvilku počkat a příprava vašeho oblíbeného jídla může začít.

Elektrický gril Weber® Q® 1400 má poklop a plášť z pevné hliníkové slitiny, která se snadno čistí. Dvoudílný porcelánem smaltovaný litinový rošt zajišťuje stejnoměrné rozdělení žáru a optimální grilovací mřížku. Velká topná spirála s výkonem 2,2 kW je samočisticí. Výkon lze nastavit s pomocí regulátoru teploty. Gril obsahuje vyjímatelnou misku na zachytávání tuku.

K dostání v tmavošedé či vínové barvě; cena 7690 Kč. 

Více informací na www.weber.com.