Zpět

ABStore.cz – e-shop kvalitního vybavení pro vaši společnost!

Ať už jste jakkoli velká společnost, jistě se vám budou alespoň čas od času hodit výrobky, které prodává e-shop ABStore.cz. Najdete tady téměř vše, co byste mohli potřebovat hezky pod „jednou střechou“.

Kupříkladu aktuálně velmi vyhledávaným zbožím jsou nádoby na zimní posyp a i ty tady seženete! 

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Široká nabídka kovových šatních skříní za příznivou cenu
ABstore.cz je zavedený internetový obchod, který nabízí širokou škálu produktů pro firmy, kanceláře, dílny, provozy, sklady, města atd.

Pořídíte tady kupříkladu kovové šatní skříně, které se jistě hodí do nejedné společnosti, školy, nemocnice či jinde. Můžete si zvolit z mnoha variant, různých velikostí, kombinací materiálů a designů. Jako příklad můžeme zmínit šatní skříň kombinovanou z kovu a lamina nebo kovovou – svařovanou, nízkou. Další je designová šatní skříň či šatní skříň kovová s lavicí a mnohé další.

Jejich výšky i uzpůsobení jsou rozmanité, vyberete si tak typ vhodný do fitness i do šatny vašich zaměstnanců.

Pohodlný a bezpečný převoz jídla
Jestliže svým zaměstnancům potřebujete přivézt oběd z vývařovny, nebo převážíte obědy dětem ze školy do školky či řešíte přepravu jídla z jiného důvodu, jistě budete poptávat várnice na jídlo a čaj.

Z celkem osmi provedení si můžete vybrat právě na stránkách ABStore.cz. Jsou nerezové, mohou a nemusí mít výpusť a i velikostí je několik. Skládají se z kovového pláště a vnitřní nerezové vložky se zdravotní nezávadností. Zároveň se můžete spolehnout na dobrou tepelnou izolaci. Víko várnice disponuje odvzdušňovacím ventilem.

Nakupte i vy do vaší společnosti vybavení, které se vám bude hodit. Kvalita a dobrá životnost všeho zboží je předem zaručena! ABStore.cz navíc nabízí platbu na fakturu pro obce, školy a státní instituce, objednávání po telefonu i dopravu nad 1000 Kč bez DPH po ČR zdarma.