Zpět 2 fotografie

Žene se bouře…

Nikoliv potichu, ale s pěkným rachotem, vplouvá do koupelnového přístavu model STORM z letošní kolekce Dřevojasu! Možná, že brzy okusí i vody vaší koupelny. Inspirujte se! 

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

Stejně, jako si pluje loď po rozbouřeném moři, nechá se umyvadlo jemných linií GAMMA unášet na desce koupelnové skříňky STORM. Právě díky umístění na desku – oproti variantě klasického zapuštěného umyvadla, vyniknou všechny jeho linie. Ty nejsou rušeny dokonce ani vodovodní baterií – ta k umyvadlu těsně přiléhá z jeho vnější strany. Sněhobílá keramika koresponduje se zásuvkou v bílém vysokém lesku, přičemž tyto dva bílé prvky od sebe kontrastně odděluje korpus skříňky v tmavém dřevodekoru ořech. Rozmístění barevných ploch v rámci modelu STORM je tak naprosto v rovnováze…

„Protože trendy i požadavky zákazníků volají po atypických a výjimečných řešení, zařadili jsme do našeho portfolia model koupelnové skříňky s umyvadlem na desku STORM. Toto řešení dá vyniknout tvaru umyvadla, ale také použitým materiálům – zvláště dřevodekor ořech působí dojmem masivu. Tuto robustnost kompenzuje podlouhlý – dynamický tvar skříňky a také závěsné provedení bez nožiček,“ informuje Ing. Zdeněk Blažek manager marketingu Dřevojasu, který se výrobou koupelnového nábytku s tradicí zabývá.

Třešničkou na dortu jsou vybroušené detaily – např. dotykové otevírání skříňky nebo super kvalitní výsuvy s doživotní garancí kvality. V odpovídajícím designu se nese také galerka ASTON GA, která přesně kopíruje šíři skříňky, tedy 120 mm, nabízí jak úložný prostor, tak dostatečně velkou oboustrannou zrcadlovou plochu i LED osvětlením a bezdotykovým čidlem.

A dál? Uvidíte sami… model STORM už nedočkavě šplouchá i na dveře vaší koupelny.

Více informací naleznete na www.drevojas.cz.