Zpět 2 fotografie

Záruka 10 let jedině u společnosti Viessmann

10 let na výměník tepla Inox-Radial pro kondenzační kotle do 150 kW, topná tělesa a podlahové vytápění a také 5 let komplexní záruky na nástěnné kondenzační kotle a tepelná čerpadla do 35 kW. Společnost Viessmann v těchto dnech přichází s novinkou, která je ve zmíněném rozsahu na českém trhu zcela ojedinělá a žádný jiný prodejce ji nenabízí.

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

„Prodejem moderní a efektivní topné techniky naše péče o zákazníky nekončí. Reagujeme na požadavky trhu a od 26. srpna zvyšujeme dobu záruky až na deset let “ říká vedoucí zastoupení Viessmann ČR Ing. Pavel Toman a dodává, že kvalita a dostupnost služeb společnosti se neustále zvyšují.

K výhodám pětileté záruky na kondenzační kotle například patří připomenutí a dohodnutí termínu roční prohlídky přímo se zákazníkem, telefonická kontrola spokojenosti, hotline pro havárie v hlavní topné sezóně a mnoho dalších.„Samotný proces je pro zákazníky velmi jednoduchý. Do tří měsíců od zakoupení zařízení stačí podepsat servisní smlouvu, vyplnit nutné dokumenty a tyto zaslat na adresu společnosti Viessmann.  Po obdržení materiálů vše zapracujeme do našeho systému a potvrzené originály zašleme zpět, “ vysvětluje postup Ing. Pavel Toman.

Desetiletá záruka na komponenty se vztahuje na všechny výrobky, zakoupené od 26. srpna 2013. Pro výměníky tepla Inox-Radial v kondenzačních kotlích až do 150 kW platí možnost desetileté záruky na netěsnost způsobenou korozí. To vše za předpokladu, že je uzavřena platná servisní smlouva a topný systém splňuje podmínky ve smyslu projekčních podkladů společnosti Viessmann. U podlahového vytápění zase platí, že desetiletou záruku lze uplatnit při využití všech komponentů Viessmann a naopak nelze uplatnit pro mechanické a elektrické komponenty. Nutnou podmínkou pro desetiletou záruku u topných těles je použití ve smyslu normy DIN 55 900.

Podrobnější informace o 5leté a 10leté komponentní záruce najdete na www.viessmann.cz.