Zpět 3 fotografie

Veletrhy MODERNÍ VYTÁPĚNÍ A KRBY A KAMNA 2014

V termínu od 6. do 9. února v areálu holešovického Výstaviště se bude konat již 9. ročník odborného veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a 4. ročník specializovaného veletrhu KRBY A KAMNA. Oba veletrhy jsou zaměřeny na moderní trendy v oblasti vytápění, úspory energie, efektivní využívání obnovitelných zdrojů energie v oblasti vytápění.  

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

 

 

 

Vystavovatelé a pozvání odborníci budou připraveni zodpovědět návštěvníkům na dotazy jak uspořit energie a jak kvalitně a efektivně vytápět dům, byt, nebytové a průmyslové prostory. Jedním ze zajímavých témat veletrhu bude vytápění pomocí kotlů na dřevo, pelety, brikety, které dodržují přísné evropské emisní normy a především se zaměřují na vytápění ekologickým palivem (např. firmy: Atmos, Verner, Benekovterm, OPOP, Ponast a další), což v porovnání s ostatními palivy stále patří k dlouhodobě nejlevnějším palivům. Kromě již zmíněných produktů, budou na veletrhu k vidění např.: designové radiátory, podlahové vytápění, solární systémy, komínové systémy, rekuperace, kotle na ohřev vody nebo komínové systémy, které jsou určeny pro všechny druhy paliv a splňují přísné normové požadavky na odvod spalin. Tento ucelený komínový systém a další doplňkový sortiment Vám na veletrhu představí firma CIKO.

Dalším a zajímavým souběžně konaným veletrhem bude již zmiňovaný 4. ročník jediného specializovaného veletrhu krbů, kamen a designového vytápění v ČR – KRBY A KAMNA, kde se návštěvníci mohou seznámit s trendy designu krbů a kamen a jejich využití pro praktické bydlení. Návštěvníky čeká řada novinek a nejširší výběr od prestižních výrobců, dovozců a prodejců krbů a kamen.

Po celou dobu veletrhu se budou již po osmé konat zajímavé přednášky na aktuální témata: jak ušetřit za teplo, plyn, elektřinu a vodu. Návštěvníci zde získají bezplatné poradenství jak ušetřit a snížit platby za energii, mohou zde konzultovat výběr vhodného zdroje vytápění a odborná sdružení jim pomohou s návrhem vytápění pro rekonstruované, nízkoenergetické či pasivní domy. Oba veletrhy jsou především určeny všem návštěvníkům, kteří řeší snižování energetické náročnosti svých domů a také odborníkům z oboru vytápění, kteří mají zájem se dozvědět o novinkách firem, jako jsou např:  Regulus, Tepelná čerpalda AIT, Fenix trading, Atrea, TOP-EL, ABX, Haas+Sohn, Eurosystémy, Romotop, Scandique, Morso, Termokomfort, Ariston Thermo CZ, MasterTherm , HB fire, Hede kamna, Pragonord, Banador, PRE atd.

Souběžně se zmiňovanými veletrhy se také bude konat veletrh Dřevostavby, který je jedinečný svým rozsahem a zaměření. Jeho hlavním cílem je popularizovat dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Návštěvníkům poskytne ucelené informace o využití dřeva a přírodních materiálů ve stavebnictví a zpracování těchto plně obnovitelných přírodních zdrojů. Souběžným veletrhem je také Windoor expo, který nabídne plnohodnotnou nabídku
a informace v sortimentu oken, dveří, vrat, stínící techniky či zimních zahrad a veškerého doplňujícího příslušenství.

Všechny zájemce o moderní a ekologické bydlení srdečně zveme k návštěvě veletrhů!