Zpět

V letošní akci společnosti Hörmann ušetříte až 30 %

Společnost Hörmann, přední výrobce garážových a dveřních systémů, v letošním roce navazuje na loňskou úspěšnou prodejní akci a opět nabízí široký sortiment výrobků za mimořádné ceny. Akční nabídka potrvá až do 31. prosince 2013 a ušetříte v ní až 30 % oproti běžným cenám. Tváří akčních výrobků se pro letošní rok stal sedminásobný mistr světa Formule 1, Michael Schumacher, který si produkty společnosti velmi oblíbil.

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

Akce se vztahuje jak na sortiment garážových vrat, tak i domovních dveří. V akčním sortimentu jsou zahrnuty desítky výrobků v různých provedeních, motivech, dekorech, barvách a rozměrech. Jde například o oblíbená garážová vrata RenoMatic či ocelové vstupní dveře RenoDoor.    

Výběr garážových vrat je opravdu široký
Sekční garážová vrata RenoMatic s dvoustěnnými tepelně izolovanými lamelami vynikají skvělou tepelnou izolací a v akci jsou k dostání od 23 988 Kč. A to včetně pohonu ProMatic a montáže. Místo standardního ovladače jsou nyní k vratům dodávány exkluzivní designové ovladače HS 5 BS s funkcí BiSecur. Tento obousměrný systém díky LED kontrolce signalizuje stav garáže, přičemž zelená barva značí uzavřenou garáž a červená otevřenou. „Technika, která je promyšlená do posledního detailu, mě nadchla,“ uvádí k novým ovladačům Michael Schumacher.

V akčním sortimentu vrat lze vybírat ze čtyř barevných odstínů a dvou fóliových povrchů. Kromě terakotově hnědé, bílé, odstínu bílý hliník a nového Titan v provedení New Silkgrain je v akci i provedení Decograin v povrchu Zlatý dub a Tmavý dub-ořech.

Vchodové dveře pro dokonalý vzhled rodinného domu
Pro dokonale sladěný vzhled rodinného domu lze v akci pořídit i ocelové vstupní dveře RenoDoor ve stejném provedení jako garážová vrata. Tyto kvalitní tepelněizolační dveře s tepelně oddělenou hliníkovou zárubní mají dveřní křídlo o tloušťce 46 mm a lze je zakoupit za 29 992 Kč včetně DPH a montáže. Dveře RenoDoor jsou pro větší bezpečnost vybaveny bezpečnostním sklem zvenku i zevnitř.

V akci lze také pořídit exkluzivní domovní dveře TopSecur s bezpečnostní třidou WK2.Tyto dveře se dodávají  bez příplatku v rozměrech na míru, maximální rozměr je 1250 x 2250 mm. Ke dveřím TopSecur můžete přikoupit i boční díly.

Akční pohony pro brány
Při koupi vybavení pro rodinný dům je nutné myslet i na kvalitní pohon pro vjezdovou bránu. V akční nabídce společnosti Hörmann tak naleznete i pohon RotaMatic 2 pro dvoukřídlé otočné brány s dálkovým ovladačem HS 4 BS (16 997 Kč vč. DPH a montáže) a pohon LineaMatic pro posuvné brány včetně dálkového ovladače (11 995 Kč vč. DPH a montáže).

Více informací naleznete na www.hormann.cz