Zpět

Tipa.eu – prvotřídní měřicí technika a další přístroje

Potřebujete si pořídit novou měřicí techniku? Chcete mít pestrou možnost výběru a zároveň ušetřit? Potom Vás rádi přivítáme v e-shopu Tipa.eu, kde naleznete velké množství měřicí techniky, a to pěkně přehledně na jednom místě.

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

Sortiment měřicí techniky je vskutku pestrý, pokud se tedy skutečně zajímáte o její nákup, nelze Vám než doporučit, abyste si při jejím výběru počínali obezřetně. Asi nejlepší variantou je poradit se s odborníky a takovou možnost Vám dáváme v našem internetovém obchodě Tipa.eu. V našem katalogu totiž nejenže naleznete velké množství měřicí techniky a dalších přístrojů, ale máte možnost se s námi kdykoli poradit. Proto ji využijte.

Měřicí technika se dá rozdělit do několika kategorií. Mezi klasické přístroje patří například osciloskopy a generátory, multimetry, zkoušečky napětí, testery nebo detektory. Dále jmenujme panelové měřicí přístroje a také přístroje k měření neelektrických veličin, tedy anemometry, hlukoměry, měřiče vzdálenosti, měřiče vlastnosti půdy atd. Na Tipa.eu si lze navíc objednat rovněž kabely a příslušenství, seženete tak u nás zcela komplexní vybavení z této oblasti.

Tip na prvotřídní měřicí techniku z Tipa.eu
Moderní měřicí technika vyniká naprosto přesným měřením elektrických i neelektrických veličin a zároveň přináší velice jednoduché ovládání. Mezi nejpopulárnější přístroje přitom patří zkoušečka napětí, bez které se neobejde ani laik, natož profesionál. Zkoušečku napětí lze použít k měření stejnosměrného i střídavého napětí a v mnoha případech je opatřena také LED displejem.

Dále bychom Vám rádi doporučili multimetry, jež využijete, pokud potřebujete získat více dat. S multimetrem totiž snadno, rychle a přesně změříte kmitočet, odpor, proud nebo napětí. Kle klasickým výrobkům pak patří taktéž osciloskopy a generátory. Ty přesně měří časový průběh napěťového signálu. V e-shopu Tipa.eu seženete navíc zkoušečky napětí, multimetry, osciloskopy a generátory i další zboží za příjemné ceny, stačí si tedy pouze vybrat.