Zpět 2 fotografie

Růžový panter…koupelen

Toužíte udělat něco bláznivého? Pak se zkuste odvázat při výběru koupelnového nábytku… nechte k sobě přijít Růžového pantera!

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

Některé barevné odstíny dokážou propůjčit i sebe tradičnějšímu kousku nábytku zajímavý nádech. To je rozhodně případ růžového laku, který se skvěle snoubí s tradičním konceptem koupelnové skříňky s umyvadlem a doplňkové vysoké skříně.

„Model Q v provedení růžový lak je takovým exotem ve své kategorii. Ačkoliv si možná někdo nedokáže růžovou ve své koupelně představit, jde o stylové řešení – které, pokud jej barevně sladíme s tlumenějšími, studenými barevnými tóny například omítky, dlažby atd., udělá z koupelny nadčasovou záležitost,“ říká Ing. Zdeněk Blažek z Dřevojasu, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

Úložný prostor s košem na prádlo
Model Q byl navržen nejen s důrazem na styl, ale také praktičnost. Dveřové provedení totiž nabízí dostatek úložného prostoru, a to zejména pro předměty, které jsou výškově rozměrnější. Pokud jste bojovali s problémem, kam v koupelně uklidit např. čisticí prostředky, které se do standardní poličky nevejdou, máte po starosti. Pokud by vám tento prostor nestačil – můžete si pořídit ještě stylovou galerku se zrcadlem a osvětlením, která uschová všechny koupelnové maličkosti. Dalším pomocníkem v uskladnění ručníků, hygienických potřeb a jiných nezbytností, jsou vysoké doplňkové skříně. Dle přání je lze doplnit o koše na prádlo…

„Samozřejmě jsme dbali i na kvalitu pantů a kování. Každý jistě ocení integrované tlumiče dovírání dvířek. Takže, až budete ráno spěchat do práce, určitě neprobudíte celou rodinu, dvířka se vždy jemně přivřou, žádné bouchání se konat nebude,“ dodává Ing. Zdeněk Blažek.

Variace
Pokud vás vzhled modelu Q zaujal, ale „Růžový panter“ je na vás příliš výrazný, zkuste některou z dalších povrchových variací – například šedý mat, bílou či ořech… ve stejném  dekoru lze pořídit i zmíněné doplňkové skříně.

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]