Zpět 2 fotografie

Přijďte a užijte si zbrusu nové Centrum Černý Most, které otevírá už 22. 3. 2013

Zcela nové Centrum Černý Most otevře zákazníkům své brány už 22. března 2013. Stejně jako v roce 1997, když se veřejnosti představilo coby vůbec první nákupní centrum v České republice, i nyní opět odstartuje novou éru nakupování u nás. Návštěvníci se mohou těšit na více než 160 obchodů, zábavní a relaxační zóny nebo interaktivní herní plochy pro děti. Jedinečný zážitek z nakupování podpoří výjimečný design interiéru i exteriéru obchodního centra, kterému dominuje osvětlená skleněná fasáda prezentující nové svěží logo v barvě citrusů. Českému trhu se zároveň poprvé představí hned několik unikátních značek. Pro návštěvníky centra je od 22. do 24. března připraven speciální doprovodný program.

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

Po dvou letech od zahájení výstavby se 22. března veřejnosti poprvé představí zcela nové Centrum Černý Most. Tento projekt byl koncipován předními architekty cenami ověnčené britské společnosti Benoy, která je svými důmyslnými a jedinečnými návrhy známá po celém světě. Centrum za svojí originální barevnou fasádou skrývá plochu přes 81 000 m2 s více než 3 200 parkovacími místy a 162 obchodními jednotkami. Jeho prostory jsou navíc stoprocentně bezbariérové, takže ho může navštívit opravdu každý. Bohaté portfolio značek přinese zákazníkům centra atraktivní nabídku prodejen, která uspokojí i ty náročnější. Patnáct značek zde dokonce oslaví svou pražskou či celorepublikovou premiéru a dalších více než dvacet obchodů centra se poprvé zákazníkům ukáže ve zbrusu novém kabátě.

Unikátní centrum uvádí na trh nové značky

Rodiny s dětmi:

  • SMYK – vůbec první obchod na českém trhu,  prodejce hraček a dětských potřeb
  • RINDO SQUID KIDS – portugalská móda pro nejmenší, první prodejna v České republice

Móda:

  • Aeronautica Militare –  italská značka, vlajková loď v síti českých poboček
  • Mohito – první pražská značková prodejna s pestrou kolekcí oděvů

Gastronomie:

  • Rancheros – pikantní mexická kuchyně,  první provozovna fast foodu v České republice
  • Grycan – po domácku vyrobená zmrzlina z výhradně přírodních surovin, první prodejna na českém trhu

Britská klasika:

  • Whittard of Chelsea – tradiční britský čaj, káva či stylové nádobí, prodejna s výjimečným konceptem
  • Marks & Spencer – největší česká pobočka, supermarket s čerstvými potravinami

Sport:

  • Decathlon  – první pražská prodejna se širokou nabídkou sportovního zboží

Zábava:

  • CineStar – moderní multiplex s celkem devíti sály

Centrum Černý Most připravilo také jedinečný věrnostní program, který členům nabídne výhodné slevy i nadstandardní služby jako například bezplatné poradenství stylistky nebo pomoc shopping asistenta, jenž zákazníkům odnese tašky do vozu zdarma.

„Těší nás, že takto velký projekt, jakým byla výstavba nového Centra Černý Most, nyní můžeme představit veřejnosti. Použili jsme nejnovější materiály i technologie v souladu s naší politikou udržitelného rozvoje a co nejnižšího dopadu na životní prostředí. Zákazníkům přinášíme centrum zcela nové generace, jehož koncept vyniká unikátním a zároveň ekologickým designem. Nové Centrum Černý Most je nyní výjimečným místem nejen k nakupování, ale i setkávání, odpočinku a trávení volného času,“ řekl Arnaud Burlin, výkonný ředitel Unibail-Rodamco pro střední Evropu.

Doprovodný program a soutěž na Facebooku
U příležitosti otevření proběhne od pátku 22. března až do neděle 24. března, vždy od 10 do 20 hodin, speciální doprovodný program. Vystoupí například oblíbená hudební skupina Charlie Straight a pro děti bude připraveno malování na obličej, bublinář, divadlo i řada soutěží. V průběhu celé otevírací doby mohou zákazníci navíc využít lákavých slev a mimořádných nabídek prodejen. Již od 1. března mají facebookoví fanoušci možnost Centru Černý Most posílat svá virtuální přání, která budou uveřejněna na velké „offline“ zdi v novém centru. Originální vzkazy budou odměněny lákavými cenami.

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.