Zpět 2 fotografie

Posviťte si na ni!

Pokud si chcete užít kouzlo jedinečného prostoru zimní zahrady nejen ve dne, ale i v noci, nezapomeňte na správné osvětlení!

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

„Mnoho klientů si nutnost osvětlení prostoru zimní zahrady ani neuvědomuje. Tuto potřebu pak dodatečně řeší například umístěním světla na zeď domu. Toto řešení je ale naprosto nevyhovující a také nepraktické – pokud budete totiž sedět zády ke stěně, budete si stínit,“ uvádí zkušenosti z praxe Ing. Miroslav Culka, obchodní ředitel firmy DAFE-PLAST, výrobce zimních zahrad. Elegantním a plně funkčním řešením tak je zabudování bodových světel přímo do střešní konstrukce zimní zahrady.

A jaké je řešení?
„Nosníky zimní zahrady jsou přímo uzpůsobeny k zabudování bodového osvětlení na bezpečné napětí 24 V. Navíc je v nosníku skrytá veškerá potřebná kabeláž, vidět je tedy jenom bodovka v elegantním nerezovém provedení. Na individuální volbě klienta poté zůstává celkový počet světel, jejich rozložení v rámci zimní zahrady a také způsob ovládání,“ dodává Ing. Culka.  

Díky integrovanému systému osvětlení tak zimní zahradu můžete využívat opravdu po celý rok. Na své oblíbené aktivity, ať už se jedná o čtení, hraní her, pěstování rostlin či wellness, nyní totiž skvěle uvidíte!