Zpět 2 fotografie

Plastové ploty pro komerční i soukromé využití

Otázku oplocení řeší každý vlastník nějaké nemovitosti. Někdy stačí pozemek oplotit obyčejným pletivem, jindy však musíme zajistit jak bezpečnost nemovitosti, tak i pohledovou stránku ohraničení pozemku. V tom případě přichází na řadu otázka: Jaký plot zvolit?

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

Pro oplocení komerčních pozemků, ale i rodinných domů je jedním z možných a praktických řešení plastový plot z kvalitního PVC.

Takové ploty vyrábí například rokycanská firma KM Plast, jež je v oblasti plastových plotů specialistou.

Na výběr je pět základních barevných variant nosných profilů i plotovek: základní bílá barva a čtyři odstíny imitace dřevěných povrchů (borovice, třešeň, dub, ořech), nebo si za příplatek můžete nechat vyrobit jakoukoliv jinou barvu – podle konkrétních požadavků. Máte tak možnost dokonale sladit barvu oken a fasády s barvou plotu do kýženého odstínu.

Výhodou plastových plotů je jejich téměř neomezená životnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům, a dokonce lze z povrchu takového plotu odstranit i následky „tvorby“ sprejerů.

Použití plastových plotů je velmi výhodné v blízkosti komunikací, k jejichž údržbě je v zimních měsících používána posypová sůl. Výrobek totiž odolává roztokům solí, louhů a kyselin podle ČSN EN ISO 10545-13.

Kromě prvotní vstupní investice v podobě pořizovací ceny vám dále odpadají další náklady spojené s obnovou oplocení, kterými bývá obvykle natírání (cena za nátěrové hmoty), a s průběžnou či kompletní obměnou plotovek nebo dokonce celých plotových polí.

KM Plast dodá kompletní smontovaná plotová pole, nebo jako stavebnici, kdy si konkrétní plot postaví zákazník svépomocí.

Pro jednoduché a pohodlné objednání plotu či okamžitou cenovou kalkulaci využijte kalkulačku plastových plotů online ZDE.

Více se dozvíte na www.kmplast.cz