Zpět 2 fotografie

Odemkněte si vlastním prstem!

Trápí vás zapomenuté nebo ztracené klíče? Zapomeňte na ně! Pořiďte si vchodové dveře Slovaktual s biometrickým přístupovým systémem Ekey home integra a k odemknutí vám postačí vlastní prst. Protože otisk prstu je u každého člověka jedinečný, nezaměnitelný a jednoznačně identifikovatelný, budete mít klíč vždy doslova jen ve svých rukou. Tento způsob odemykání je pohodlný, bezpečný,  jednoduchý i praktický. Ocení ho nejen všichni, kteří někdy ztratili nebo založili klíče, ale podstatně usnadní odemykání dětem i seniorům. 

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

Abyste se doma cítili bezpečně, jsou potřeba nejen kvalitní dveře, ale také bezpečný zámek. Největším nebezpečím přitom byla ztráta klíčů. V nejhorším případě musel přijít zámečník a zámek vyměnit, což u sofistikovaných systémů mohlo znamenat i poměrně vysokou investici.

Systém Ekey home integra, jímž lze vybavit všechny typy hliníkových i plastových dveří Slovaktual, využívá pokrokovou a zároveň komfortní technologii založenou na principu biometrie. K odemknutí už nejsou potřeba klíče, čip nebo karta, postačí pouze vlastní prst. Samotná programovací jednotka a čtečka prstu se standardní kapacitou 99 otisků je integrována přímo do křídla dveří. Dokud nedojde k jejich otevření, je přístup k jednotce zamezen, takže s ní nemůže manipulovat nikdo zvenčí.

Inteligentní zabudovaný software má výbornou paměť a učí se s každým novým použitím. Rozezná tak například rostoucí dětské prsty a přizpůsobí se jim. Zařízení přitom klade důraz nejen na vysokou úroveň bezpečnosti, ale i na uživatelskou jednoduchost, tudíž si jednoduše odemknou děti, senioři i lidé se zhoršenou motorikou. Současně s tím je systém i snadno programovatelný – osoby s oprávněním čtečku používat si do programovací jednotky navolíte sami bez pomoci technika nebo počítače.

Biometrický přístupový systém Ekey home integra se hodí pro všechny typy hliníkových i plastových vstupních dveří Slovaktual a lze jím po drobných úpravách dovybavit i stávající dveře této značky. Systém lze pořídit u obchodních partnerů společnosti Slovaktual za cenu od  15 000 Kč (vč. DPH).

Více informací naleznete na www.slovaktual.sk