Zpět 2 fotografie

Novinka mezi lesklými povrchy – T.acrylic!

Libujete si v moderních materiálech a vše lesklé je pro vás neodolatelně přitažlivé? Společnost Trachea, a.s. představuje exkluzivní povrch s nejvyšším stupněm lesku T.acrylic pro veškeré nábytkové plochy! 

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

Leské povrchové úpravy patří v interiéru mezi nejoblíbenější a vše nasvědčuje tomu, že si své prvenství ještě nadlouho podrží. „Inspirováni italskými veletrhy, které udávají trendy celému světu, jsme se rozhodli pro zařazení zcela nového lesklého akrylátového materiálu do našeho portfolia –  s názvem T.acrylic. Jeho lesk je daleko vyšší, než u standardně dostupných povrchů, vyniká svou odolností a navíc – je opravitelný,“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení Trachea, a.s., která je největším výrobcem nábytkových dvířek na českém trhu.

Pod drobnohledem
Akrylát není věcí neznámou – jde o značně pevný materiál, který se využívá mimo jiné i ve zdravotnictví. „Je tedy absolutně nezávadný a netoxický. Kvalita akrylátového povrchu je jedna z nejvyšších, odolá také bez problému teplu z kuchyňských spotřebičů, ale i standardní vlhkosti v koupelně, nebo slunečním paprsků, které mnohdy dokáží způsobit změnu barev. To ovšem není případ stálobarevného povrchu T.acrylic,“ dodává pan Martin Dusík.

Hedvábí nebo norek?
Nenechte se mýlit… nejde o výběr textilií, ale o názvy některých dekorů T.acrylic. Dokonale hladký povrch materiálu podporuje jejich zabarvení i strukturu. Kromě excelentně lesklých provedení – šedá, zelená oliva, červená, vanilka nebo bílá se můžete nechat okouzlit absolutně netradiční – zlatou růží, šedým hedvábím, tkaninou champagne, ebenem, norkem lesk nebo zrcadlem. „Pokud jste až doteď měli pochybnosti o dokonalosti lesku T.acrylic, pak právě dekor zrcadlo vaše pochyby rozptýlí. Jde totiž o provedení, který je v porovnání se skutečným skleněným zrcadlem téměř k nerozeznání,“ dodává pan Martin Dusík.

Oprava je možná!
Běžná mechanická poškození, ke kterým dochází při standardnímu pohybu v kuchyni… nic takového nemůže materiál T.acrylic rozhodit. „Pokud dojde k problému lze tzv. retušovací sadou způsobený kaz opravit. Protože má akrylátový materiál sílu 1,4 mm, nedojde k žádnému narušení struktury povrchu, ani změně barevnosti či jinému defektu. Po finálním ošetření speciálními přípravky ani vy sami nenajdete inkriminované místo poškození,“ informuje pan Martin Dusík.

Prvotřídní materiál i kvalita zpracování ještě více umocní nadšení z poutavě lesklých dekorů T.acrylic. Ať je použijete samostatně či si pohrajete s jejich vzájemnými kombinacemi, vždy získáte kvalitního partnera pro své bydlení…