Zpět 2 fotografie

Když SINGLE znamená dva…

Za novou kolekcí koupelnového nábytku od Dřevojasu – modelovou řadou SINGLE, rozhodně nehledejte nic s významem jeden, sám nebo jednotlivý. K sympatické skříňce s umyvadlem je na míru navržena také doplňková skříň… to aby nebyla nikdy sama.

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

„Naše nová řada SINGLE je výjimečná hned z několika důvodů. Svými rozměry je určena především do menších koupelen, kde není místa nazbyt. Tomu odpovídají nabízené rozměry skříňky 50, 55 nebo 60 cm, ale i umyvadlo s příhodným názvem MINI, které má hloubku pouhých 38 cm,“ říká Ing. Zdeněk Blažek manager marketingu z Dřevojasu, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, a pokračuje: „Tento model byl také navržen ve velmi příjemném designu, na kterém se podepisují zejména kulaté hrany čelní plochy zásuvky. Tento typ hran je také vhodnější z hlediska bezpečnosti – vás i vašich dětí, nehrozí totiž žádné poranění o ostrou hranu.“ Skříňka disponuje kromě hlavní prostorné zásuvky také menší skrytou zásuvkou. Na veškeré výsuvy špičkové značky Hettich je garance doživotní záruky, výsuvy jsou navíc opatřeny systémem soft closing – zprostředkovávají tiché dovření zásuvky.

Dokonalý pár
Ke skříňce s umyvadlem je navržena přesně na míru vysoká doplňková skříň. Opět tu najdeme kulaté hrany, a protože jde o kolekci pro menší koupelny, má doplňková skříň také sympatickou hloubku – 256 mm. Bez problému tak uschová všechny koupelnové nezbytnosti. Velmi příjemný je i tvar úchytky, který nese stopu funkcionalistického stylu.

Barevné variace
Pokud vám skříňky SINGLE padla do oka, můžete volit z několika povrchových provedení. Volit lze dřevodekor bříza nebo populární wenge, toužíte-li po jednoduchosti, k dispozici je i provedení bílá.

Ať už jste pár či single, můžete si pořídit řadu SINGLE od Dřevojasu… Tato sympatická dvojka vám bude dělat v koupelně společnost a splní i veškeré nároky na funkčnosti, design a úložné prostory… Díky svým rozměrům se navíc lehce vejde i do koupelny v panelákovém bytě.