Zpět 2 fotografie

EKOSPOL zahajuje výstavbu téměř 300 bytů ve dvou projektech

Výstavbu téměř tří stovek nových bytů v dalších etapách svých dvou superlevných projektů dnes zahájila přední česká developerská společnost EKOSPOL. Třetí etapa bytového areálu Panorama Kyje nabídne celkem 72 bytů, čtvrtá etapa projektu Nové Měcholupy pak rovných 202 bytových jednotek. Předprodanost obou projektů v době zahájení stavby dosahuje 69 %, resp. v případě Měcholup dokonce 83 %.

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

Jak bytový areál Panorama Kyje III, tak i Nové Měcholupy IV patří mezi nejprodávanější projekty současnosti. EKOSPOL zde vsadil na kombinaci supernízkých cen a vysoké kvality bytů. Aktuálně firma staví celkem 608 bytů ve třech lokalitách, kromě Kyjí a Měcholup také v Uhříněvsi.

„Ve všech lokalitách stále pracujeme s pořadníky klientů, na většinu bytů totiž máme 3 a více zájemců. Velmi nás těší především to, že zhruba pětina bytů se prodává díky referencím a doporučením přátel, kteří již bydlí v některé z předchozích etap těchto projektů,“ pochvaluje si Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s., který byl v minulém týdnu dokonce vyhlášen Manažerem roku 2012 v odvětví výstavby nemovitostí a developmentu.

Vyprodáno v době zahájení stavby?
Oba projekty navazují na úspěšné předcházející etapy a budou připraveny k nastěhování v létě příštího roku. Soudě podle dosavadní prodejnosti, kdy je při zahájení stavby prodáno vždy nejméně dvě třetiny všech bytů, budou oba projekty bez problémů vyprodány ještě před dokončením.

Přitom již u předcházející etapy projektu Nové Měcholupy se společnosti EKOSPOL podařilo něco, o čem ostatní aktéři na realitním trhu snad pouze sní – kompletně vyprodat celou etapu se zhruba stovkou bytů ještě před prvním kopnutím do země!

Dalších 250 bytů v nabídce!
V reakci na obrovskou poptávku po superlevných bytech v lokalitách Kyje a Měcholupy uvolní EKOSPOL ještě v první polovině května do prodeje další dvě etapy.

V Měcholupech půjde o 154 bytů ve dvou bytových domech, v Kyjích o šestipodlažní viladům s 97 byty.

„Stávající ceny udržíme a znovu tak nabídneme v Měcholupech nejlevnější nové byty v celé Praze a v Kyjích nejlevnější byty na metru. V obou našich stěžejních lokalitách máme k dispozici ještě dostatek pozemků, takže znovu uklidňuji všechny zájemce, na které se ještě nedostalo. Nabídku jsme připraveni včas doplnit o další byty,“ uzavírá Evžen Korec.