Zpět

Detalon.cz – stavební systémy, prvky i stavební chemie

Hledáte specializovaný obchod se stavebními systémy, prvky, chemií nebo se stavebními doplňky a pomůckami? Jde Vám o mnohaleté zkušenosti a možnost odborného poradenství? Náš internetový obchod Detalon.cz potom splní všechny Vaše požadavky. Aktuálně bychom Vás přitom chtěli upozornit na naše stavební konstrukční systémy pro balkony a terasy a také na konstrukce podlahového vytápění. Pokud Vás tedy zajímá právě toto, čtěte dále.

Publikováno: 29.07.2013
Rubrika:
Autor: (red)

Stavební konstrukce balkonů a teras jsou takříkajíc elementárním aspektem pro maximální odvodnění a izolaci. Díky stavebním konstrukčním systémům pro balkony a terasy tak získáte prevenci proti poškozením, která mohou způsobit nejrůznější vlivy prostředí. S pomocí systémovým řešením balkonů a teras tedy maximalizujete životaschopnost jejich podlahy, a tím pádem ušetříte za opravy i častou výměnu. Mimo celé stavební konstrukce balkonů a teras navíc prodáváme i samostatné komponenty.

Co se týče podlahového vytápění, i zde Vám má Detalon.cz co nabídnout. Díky konstrukci podlahového vytápění od firmy Schlüter-Systems totiž ušetříte až 30 % na topení. Tato revoluční skladba podlahového vytápění přitom zabraňuje tvořená trhlin, a nejen to. Podlahové vytápění Schlüter-Systems je určeno pro nejrůznější podlahové materiály, tedy kupříkladu pro keramické dlažby i dlažby z přírodního kamene. Skladba podlahového vytápění se přitom klade přímo na nosný podklad i na běžnou tepelnou, či zvukovou izolaci.

Kromě výše zmíněného systémového řešení balkonů a teras i konstrukce podlahového vytápění Vám v našem internetovém obchodě Detalon.cz nabízíme rovněž další stavební systémy, jakými jsou například systémy pro izolaci koupelen, bazény nebo podlahové sprchy. Jestliže jste tedy hledali specializovaný e-shop se stavebními systémy, ale také stavebními prvky i stavební chemií, právě jste jej nalezli. Detalon.cz Vám přitom garantuje bezplatné poradenství a velkoobchodní slevy!