Zpět 4 fotografie

Zasněžit koupelnu

… těšit se ze sněhobílé můžete nejen při pohledu do zimní krajiny. I koupelna může nést tento světlý odstín a na rozdíl od sněhových vloček, nikdy nebude působit studeně!

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Pokud jste unaveni z přemíry barev, obrazů a složitých vzorů, sáhněte po jednoduché bílé. Bude pro vás doslova balzámem na duši a udělá z vaší koupelny to pravé místo pro relaxaci. O tom, že sněhobílá není pasé, se můžete přesvědčit sami…

JEDNODUCHÝ DEKOR
Koupelnová skříňka v bílém provedení působí jednoduše a přitom velmi elegantně. Nábytková dvířka jsou v tomto případě ozvláštněna oblíbeným drážkovým dezénem, který plochu jemně doplňuje. Filozofii jednoduchosti podlehly také nábytkové úchytky. „Další oceňující vlastností modelu Dreja je, že skříňku lze pořídit ve variantě závěsné, s nožičkami nebo dokonce se soklem. Každý si tedy zvolí takové provedení, které mu vyhovuje nejvíce,“ doplňuje Ing. Zdeněk Blažek, manažer marketingu tradičního českého výrobce koupelnového nábytku – společnosti Dřevojas, v.d. Neméně sympatické je široké keramické umyvadlo a praktická galerka se zrcadlem a úložným prostorem – samozřejmostí je halogenové osvětlení s vlastním vypínačem a zásuvkou.

LESKLÁ KOUPELNA
Oblíbenou povrchovou úpravou je rozhodně vysoký lesk! Skvěle se doplňuje doslova se všemi barvami, tapetami, dekoracemi… Navíc právě lesklé plochy opticky zvětšují malé prostory, takže skříňku ve vysokém lesku si můžete pořídit i do panelákové koupelny. Čistému designu bílé lesklé odpovídá i linie modelu koupelnové jednozásuvkové skříňky – INFINY z dílny Dřevojasu.

BÍLÁ KLASIKA…
Tradiční model koupelnové skříňky, který si oblíbila nejedna domácnost pro svou jednoduchost i kvalitu zpracování. Tak by se dal charakterizovat model PLUTO od Dřevojasu. Skříňka v bílém lesklém provedení se dvěma dvířky a keramickým umyvadlem bude pasovat do každého prostoru – v nabídce je v rozměrech 50, 55, 60 a 65 cm. Tento model se vyznačuje kvalitními panty i úchytkami, které ocení zejména rodina s dětmi. Jednoduchému designu skříňky odpovídá i vzhled zrcadla s poličkou.  Volit můžete také ze závěsného nebo provedení s nožičkami…

TYP DESIGNÉRA:
Pokud by pro vás byla sněhobílá nudná, můžete sáhnout po originálním řešení. Řada koupelnového nábytku IMAGE nabízí jedinečnou možnost, opatřit si bílou čelní plochu skříňky zajímavým motivem. Kromě zářivě růžové vlny  ABSTRACT, jsou k výběru ve standardní nabídce také dekory – BAMBUS, KÁMEN, LILIE či SLUNEČNICE.