Zpět

Vyhrajte za jednu fotku kotel v hodnotě 40 tisíc korun

Jak by se vám líbilo snížit svoje roční náklady na vytápění až o čtvrtinu? Nyní máte možnost získat moderní plynový kotel, který vám to umožní. Soutěžte se společností Viessmann, předním mezinárodním výrobcem systémů tepelné techniky a vyhrajte nástěnný plynový kondenzační kotel Vitodens 100-W s tepelným výkonem 9 až 26 kW v hodnotě 40 000 korun bez DPH. Od března navíc s jedinečnou možností prodloužení záruky se servisní smlouvou až na 5 let.

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Vlijte svému domu nebo bytu novou krev do žil a přivítejte příští zimu s kotlem Vitodens 100-W. Jedná se o nejmenší a nejtišší nástěnný plynový kondenzační kotel v této kategorii, díky čemuž se dá velmi snadno začlenit do obytného prostoru. V případě umístění mimo dosah je možné regulovat vytápění například dálkovým ovládáním přímo z obývacího pokoje. Šetří energii a životní prostředí, jeho provoz je i při dlouhé životnosti bezpečný a rovněž jeho servis a údržba jsou velmi jednoduché.

Vše, co musíte udělat je navštívit v období od začátku března do konce května profil společnosti Viessmann Česká republika na Facebooku facebook.com/Viessmann.cz a nahrát svoji fotografii se současným topným kotlem.