Zpět 2 fotografie

Společnost Hörmann spustila novou aplikaci pro rychlé vyhledání prodejců

Rádi byste si pořídili nová garážová vrata či dveře, ale nevíte, kde najdete nejbližšího a zároveň kvalitního prodejce? Společnost Hörmann, významný výrobce dveřních a vratových systémů, na svých internetových stránkách www.hormann.cz v září spustila novou interaktivní aplikaci „Vyhledání Prodejce“, která vám s tímto problémem pomůže. Díky ní rychle a jednoduše zjistíte, kam se ve svém okolí můžete vydat pro vytoužená vrata.

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

V levém sloupci na webu www.hormann.cz naleznete sekci Quick-Links, kde se nachází odkaz „Vyhledání Prodejce“. Zde se po zadání poštovního směrovacího čísla objeví všichni autorizovaní prodejci značky Hörmann ve vašem okolí.

Nová aplikace však není jedinou novinkou společnosti. Firma vyšla zákazníkům vstříc také v tom, že sjednotila vzhled a uspořádání internetových stránek svých nejdůležitějších obchodních partnerů. Weby jsou nyní identické, a orientace v nich je tak rychlejší a přehlednější. Všechny změny a informace o produktech jsou vkládány centrálně a jednotně, a proto budete mít ihned k dispozici aktuální informace.

V příštích dnech například můžete očekávat informace a pozvánku na mezinárodní stavební veletrh BAU, který se bude konat ve dnech 14. – 19. ledna 2013 na novém výstavišti v Mnichově a jehož se bude společnost Hörmann účastnit.

Více informací lze získat na stránkách www.hormann.cz.