Zpět 2 fotografie

Společnost Bramac získala ocenění za keramickou střešní tašku Smaragd a přichází s akční nabídkou

Keramická střešní taška Smaragd od společnosti Bramac získala druhé místo v soutěži Zlatá taška pořádané v rámci veletrhu Střechy Praha. Sortiment keramických střešních tašek je novinkou letošního jara v portfoliu firmy a již slaví úspěchy.

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Do soutěže Zlatá taška vystavovatelé přihlašují produkty, které jsou součástí jejich expozic. Odborná porota následně oceňuje především zajímavá technická řešení, pokrok či netradiční nápad určující trend vývoje v oboru, poměr kvality a ceny nebo ekologický přínos produktu.

Model Smaragd, který odbornou porotu zaujal především jedinečným tvarem a barevností, vyniká svou individualitou a elegancí a je tudíž ideální volbou pro ty, kteří upřednostňují originalitu a exkluzivní vzhled střechy.

Veškeré novinky Bramacu včetně oceněné keramické tašky budou k vidění na veletrhu IBF v Brně od 24. do 28.4.2012.

Kromě novinek v sortimentu přichází Bramac na jaře také s akční nabídkou slev. Zákazníci, kteří plánují nákup betonové střešní krytiny, jistě ocení možnost pořídit si ověřenou kvalitu za rozumnou cenu. Stačí jen kontaktovat dobré prodejce v období od 10. dubna do 22. května.

Více na www.bramac.cz.