Zpět 1 fotografie

S výrobky společnosti Hörmann ušetříte

Společnost Hörmann, přední výrobce garážových a průmyslových vrat, v letošním roce opět přichází s výhodnou nabídkou akčních produktů. V rámci prodejní akce, která probíhá od 1.3.2012 do 31.12.2012, lze pořídit široký sortiment výrobků až s třicetiprocentní slevou.

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Akce zahrnuje různé typy produktů, od vstupních dveří přes garážová vrata až po pohony pro vjezdové brány. Například oblíbená sekční vrata RenoMatic jsou k dostání za 23 883 Kč včetně DPH a montáže.

Garážová vrata RenoMatic
„Do akce pro rok 2012 jsme stejně jako v loňském roce zařadili sekční vrata RenoMatic, a to v sedmi volitelných rozměrech,“ uvádí ing. Vít Kareš, jednatel společnosti Hörmann ČR.
Kromě četných velikostí máte možnost vybírat ze šesti odstínů a dvou typů povrchových úprav. Jemně vroubkované provedení Micrograin nabízí čisté linie elegantní bílé barvy, terakotově hnědé či barvy bílého hliníku. Povrchy Decograin oproti tomu umožňují atraktivní přírodní vzhled, protože věrně napodobují dřevo. Jedná se o odstíny Zlatý dub, Tmavý dub – ořech či moderní odstín Titan Metallic.

Je libo dveře?
Chcete-li sladit garážová vrata s vchodovými dveřmi, aby celek domu působil sjednoceně, pak můžete využít i cenově zvýhodněných dveří RenoDoor, které lze obstarat v podobném barevném provedení jako garážová vrata RenoMatic. K výhodám těchto vstupních dveří patří vynikající tepelněizolační vlastnosti, které zaručí 46 mm tlusté křídlo. Dveře RenoDoor pořídíte za 28 990 Kč vč. DPH a montáže a přikoupit si k nim můžete také boční díly. Ve velikosti 1100 x 2100 mm zakoupíte i akční dveře RenoDoor light za 18 810 Kč vč. DPH.

Akci podléhají také exkluzivní domovní dveře TopSecur bezpečnostní třídy 2, jež disponují tloušťkou křídla 80 mm. Tyto dveře vynikají aplikacemi a doplňky z ušlechtilé oceli, mezi něž patří například praktické madlo.

Nabídka je ucelená
Kompletní akční nabídku letos doplňují i pohony pro otočné i posuvné vjezdové brány. Pohon RotaMatic 2 ovládá až 220 kg těžké dvoukřídlé otočné brány. Včetně ovladače ho pořídíte za 15 276 Kč vč. DPH. Pro posuvné brány je k dispozici pohon LineaMatic, který lze koupit za velmi příznivou cenu 11 172 Kč vč. DPH.

Více informací o akci lze získat na zelené lince 800 198 198 nebo na stránkách www.hormann.cz.