Zpět

Prestižní ocenění Dům roku 2012 získala Harmonie od CANABY

Tradiční anketa Dům roku, jejíž výsledky byly slavnostně vyhlášeny ve čtvrtek 16. 2. v multikině Cinestar, byla pro rok 2012 rozšířena o kategorii Hlasování čtenářů na portále www.mujdum.cz. A prvním vítězem této kategorie a nejoblíbenějším domem čtenářů se stala Harmonie, projekt nízkoenergetického rodinného domu společnosti CANABA.

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Dům HARMONIE, jeden z nejprodávanějších projektů na českém trhu vůbec, plně charakterizuje již její název. Je umným a ideálním spojením elegance kompaktního rodinného domu s vysokou užitnou hodnotou půdorysného řešení do L. Na poměrně malé zastavěné ploše /108 m2/ poskytuje nadstandardní životní prostor /celkem 180 m2 užitné plochy/ i opravdu velké rodině dostatečnou rezervou pro podnikání či koníčky. A to především dokonale a účelně řešeným dispozicím 6+1. Každý metr je beze zbytku využit, žádné zbytečné prostory, žádná hluchá místa.

Díky integrované garáži skýtá horní patro domu i atypické rozmanitě využitelné studio. Rodinný dům HARMONIE je nabízena v desítkách dispozičních variant např. s možnosti rozšíření garáže, instalací balkonu apod. Poměr ceny a užitné hodnoty je díky kompaktním tvarům velmi výhodný.

Dům Harmonie je možné si objednat v provedení Na klíč již od 2,8 mil. Kč /+ DPH/. A díky nízkoenergetickému provedení a unikátním vlastnostem použité technologie je provoz velmi úsporný, průměrné náklady na vytápění činí 1 000 – 1500 Kč měsíčně.

Společnost CANABA, která vstoupila na český trh již v roce 1991, je největším dodavatelem masivních montovaných rodinných domů na klíč v ČR a za 20 let svého působení postavila již přes 4000 rodinných domů.

Domy CANABA zvítězily v anketě Dům roku již poněkolikáté, což je důkazem, že lidé dávají většinou přednost klasické architektuře doplněná o moderní prvky a také jistotě pevné ceny, termínu i kvality.

Všichni zájemci o moderní, úsporné a zdravé bydlení si mohou prohlédnout vítězný projekt v Hradci Králové Plačicích a Moravanech u Brna, kde jsou pro veřejnost otevřeny vzorové domy Harmonie, a to každý den od 10 – 18 h včetně víkendů a svátků. Návštěvníci se nemusí objednávat a mohou s sebou vzít své děti, pro které je připraveno malé překvapení.