Zpět 1 fotografie

Pracovní desky KRONOSPAN se rozrostly o neotřelé a originální dekory

V letošním roce společnost KRONOSPAN rozšířila dekory pracovních desek o pět zajímavých dezénů. V nabídce naleznete jednobarevné i vzorované dekory, pro něž byla inspirací nadčasová elegance. Přírodní tóny, které novým dezénům dominují, se dají lehce kombinovat s jinými dekory a zároveň podtrhují přirozenost interiéru. Novinky v dezénech pracovních desek jsou k dostání ve standardní tloušťce 38 mm.

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Nové matné povrchy pracovních desek Champagne, Černá discovery, Opál, Černá a Rusty mají převážně plastickou strukturu a lze je nápaditě ladit s nepřeberným množstvím jiných dekorů. Desky KRONOSPAN se snadno udržují a díky povrchové úpravě odolným HPL laminátem disponují vysokou odolností proti oděrům a nárazům a barevnou stálostí. Desky lze využít nejen pro pracovní kuchyňskou plochu, ale i pro stoly či barové pulty.

Černá nemusí být jen černá
Milovníci variací na černou barvu uvítají dezén s názvem Černá discovery, jenž na první pohled vzbuzuje dojem velmi tmavého dřevodekoru. Ten vynikne například ve spojitosti s kontrastními barevnými tóny. Díky jemné povrchové struktuře upoutá i neklasicky pojatý dekor Černá, který svému majiteli dopřeje opravdový požitek z dokonalého souladu. Dezén Černá najde své místo především ve velkých prostorech.

Netradiční dekory
Zájemci o vícebarevné dezény mají nově na výběr matný dekor Opál s výraznými liniemi připomínajícími zkamenělé rostliny. Ten vtiskne punc jedinečnosti každému interiéru. Elegantní pastelový vzor Champagne naproti tomu přímo vybízí k nevšední kombinaci různých barev či typů dekorů. Netradiční vzor Rusty v rezavohnědém zrnitém zbarvení zaujme originálním ztvárněním, díky němuž vynikne nejen v moderních kuchyních.

Více informací naleznete na www.kronospan.cz.