Zpět 1 fotografie

Novinka v markýzách u firmy SERVIS CLIMAX

Evropský výrobce žaluzií, rolet a markýz firma SERVIS CLIMAX a.s. doplnila pro letošní sezónu sortiment markýz o samostatně stojící pergoly (MED 85, MED ISOLA FLY 130 a MED COUNTRY), které nabízí v provedení z lakovaného hliníku a také z přírodního materiálu – dřeva.

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Výhodou těchto systémů je unikátní kombinace ochrany před slunečním zářením a deštěm. V konstrukci pergoly je napnuta PVC látka, která zabraňuje propuštění vody a odvádí ji mimo obytný prostor. Oproti tomu markýzy s akrylátovými látkami těmito vlastnostmi nedisponují a v případě zhoršení počasí, především deště, je nutné markýzu stáhnout a využít jiného přístřešku.

Výrobky z této řady jsou vhodným doplňkem pro každou zahradu či terasu a lze je ovládat jak klikou, tak motorem. V základním provedení je jich maximální rozměr 900 x 700 cm, jednotlivé moduly ale lze spojovat až do šířky 1 200 cm.

Náročný zákazník si konstrukci pergoly může doplnit o svislé clony či bočnice. Existují i speciální protivětrné clony. V nich je použita průhledná PVC látka, která chrání uživatele před silným větrem, ale současně mu zaručuje dostatek denního světla.

Provedení:
Markýza MED 85 je ve svém základním provedení bez podpěrných noh. Skládaná látka je zavěšena pod konstrukcí a je vedena ve vodících lištách. PVC potah je napnut příčkami, které zaručují ideální natažení látky.

Ceníková cena bez DPH, dopravy a montáže a to na nejmenší možný rozměr (200 x 250 cm) je od 27 350,- Kč

MED ISOLA FLY 130 je samostatně stojící pergola, jejíž konstrukce je vyrobena z lakovaného hliníku. Unikátní systém umožňuje napnutí potahu tak, že látka je klenutá do oblouku a vytváří odvodní žlaby, které odvádí vodu po stranách pergoly.

Ceníková cena bez DPH, dopravy a montáže a to na nejmenší možný rozměr (240 x 250 cm) je od 67 750,- Kč.

Konstrukce pergoly MED COUNTRY je z přírodního dřeva – borovice. Ta je namořena speciální látkou, která ji chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Odvod vody je zaručen systémem odvodných žlabů, které svedou vody mimo konstrukci.

Více informací na www.climax.cz.