Zpět 1 fotografie

Nové dekory lamin KRONOSPAN se inspirovaly přírodou a ohnivými tóny

Rok od roku společnost KRONOSPAN rozšiřuje nabídku dekorů laminovaných dřevotřískových desek. Nejinak je tomu i letos. Mezi devíti novými dezény nalezneme pestré jednobarevné dekory i vzory laděné do přírodních odstínů imitujících dřevo.

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Novinky ze sortimentu lamin KRONOSPAN doplňují kategorie „dřevodekory“ a „unidekory“. Z dezénů zpodobňujících dřeviny je to decentní Jilm přírodní, majestátní Dub slavonský a elegantní Javor kanadský. Sérii jednobarevných dekorů obohacuje noblesní vzor Champagne, hebký Satén, pastelová Světle modrá, něžná Fialková, ohnivá Červená chilli a odvážná Mamba zelená.

Odolnost i kvalita
Laminované dřevotřískové desky KRONOSPAN jsou díky své odolnosti u zájemců velmi oblíbené. Jsou nenáročné na údržbu a vyznačují se vysokou kvalitou použitých materiálů. Lamina navíc splňují veškeré požadavky evropských norem, které uživateli zaručí tu nejlepší kvalitu.

Struktura MICROLINE vdechne nábytku život
V současnosti obsahuje sortiment lamin KRONOSPAN více než sto dekorů. Vybrané dezény lze pořídit také ve speciální povrchové úpravě MICROLINE. Tato výrazně plastická struktura učiní z nábytku umělecký kousek a dodá každému interiéru osobitý ráz.

Více informací naleznete na www.kronospan.cz.