Zpět 3 fotografie

Myjoys představuje novinky 2012

Luxusní koupelnový nábytek Myjoys už není žádným nováčkem na českém trhu. Na rok 2012 zaútočil zbrusu novou kolekcí Galaxy a řadou nových atraktivních dekorů čelních ploch, které dělají z Myjoys unikát svého druhu…

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Společnost a značka Myjoys navazuje na úspěšnou předchozí kolekci Aquila, která si svými tvary a designovou čelní skleněnou plochou s tapetou získala mnoho příznivců, a představuje novinku pro rok 2012 kolekci Galaxy! „Při navrhování tohoto modelu jsme chtěli zachovat jemné linie nábytku Myjoys a celkově koupelnovou skříňku ještě více odlehčit, aby působila doslova jako z jiného světa. Tomu ostatně odpovídá i její pojmenování – Galaxy. Na rozdíl od své předchůdkyně Aquily je jednozásuvková a dokonale naplňuje tvrzení, že krása tkví v jednoduchosti,“ uvádí Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu Myjoys.

Další novinkou v produktovém portfoliu luxusního koupelnového nábytku švýcarského designu a české kvality zpracování je řada atraktivních dekorů, které tvoří čelní skleněné plochy zásuvek. „Je nám potěšením představit nové motivy, které odteď mohou zdobit nejednu koupelnu. Je možné je využít jak pro kolekci Aquila, tak i Galaxy, stejně jako všechny ostatní dekory z naší standardní nabídky,“ informuje dále Ing. Zdeněk Blažek. Svou koupelnovou skříňku můžete nově opatřit dekorem Waterlily (leknín), Roadshow (moka lístečky) a One (tapeta geometrické tvary).