Zpět

MOBITEX láká příznivce bytového designu

Od 24. do 28. dubna můžete na brněnském výstavišti navštívit Mezinárodní veletrh nábytku a interiérového designu MOBITEX, kde vystavovatelé představí nejnovější směry a možnosti ve vybavení interiéru a také doplňky bydlení. Letošní ročník chce přitáhnout firmy i návštěvníky se zaměřením na aktuální trendy a zájmem o design.

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

„Letos poprvé představíme projekt NEW DESIGN, jenž přináší platformu pro prezentaci novinek na českém trhu. Jde o atraktivní prezentační projekt pro High-End firmy, které na veletrzích v České republice běžně nevystavují,“ upozorňuje ředitel veletrhu Mobitex Miloň Mlčák.

Premiéru bude mít rovněž projekt Inspirativní interiéry, který návštěvníkům nabídne reálné ukázky toho, jak je možné pracovat s nábytkem, barvami a doplňky v prostoru. Zájemci se mohou obrátit také přímo na odborníky z nejpovolanějších – na bytové architekty, s nimiž mohou konzultovat své vize nebo problémy, na které při zařizování interiéru narazili.

Odborníci z Cechu čalouníků a dekoratérů poradí, jak vybírat nábytek a interiérové doplňky tak, aby cena odpovídala kvalitě a především zdravotní nezávadnost. K dispozici budou i profesionálové, kteří pomůžou s výběrem vhodných materiálů a barev; dozvíte se také vše potřebné o dekoračních malbách, tapetách, fládrování či jak bojovat proti plísním a chladu.

Vstupné: 160 korun, po registraci na webu 130 korun
Rodinné vstupné: 300 korun
Více informací na: http://www.bvv.cz/mobitex