Zpět 2 fotografie

KUCHYNĚ gorenje otevírají novou prodejnu v brněnském Interiérovém centru SOHO

Ve středu 15. února otevírá společnost Gorenje další prodejnu nového konceptu „KUCHYNĚ gorenje“ tentokrát v Brně, v Interiérovém centru SOHO (poblíž centra Olympia).

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Prodejna, která je nejvíce „designově“ pojatým studiem značky KUCHYNĚ gorenje v České republice, nahrazuje předchozí brněnskou provozovnu umístěnou v blízkosti Vaňkovky. Pro zákazníky je zde přichystáno devět vzorových kuchyňských linek sladěných a plně kompatibilních s vestavnými spotřebiči, jak je pro značku Gorenje příznačné. „Zákazníkům nabízíme originalitu, rozmanitost materiálů, výjimečný design a zároveň vysokou funkčnost – to platí pro kuchyně i spotřebiče,“ říká David Tenora, výkonný ředitel společnosti Gorenje – real. V rozšiřování prodejní sítě bude společnost i nadále pokračovat. Zákazníci se tak můžou těšit na nové prodejny v Brně i jiných městech.

Prodejny KUCHYNĚ gorenje jsou koncipovány nadčasově, s důrazem na přehlednost a čistý design. V interiéru děleném do několika zón má vyniknout výjimečnost prezentovaných produktů, mezi nimiž nechybí kolekce od světoznámých designérů Pininfarina, Ora-Ïto či Karim Rashid. Zákazníci si zde také mohou prohlédnout nejnovější kolekci úsporných, designově a technologicky vyspělých spotřebičů Gorenje+, které lze exkluzivně zakoupit pouze v síti KUCHYNĚ gorenje. Absolutní špičkou je pak trouba iChef, oceněná v prestižní soutěži Red Dot Design, která využívá elektronické dotykové ovládání. Značka Gorenje je na trhu známá již několik desítek let.

Prodejny KUCHYNĚ gorenje nabízí designové kuchyně a spotřebiče od jednoho výrobce. Více informací naleznete na www.gorenje.cz
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]