Zpět 3 fotografie

Kreativita proměněná do koupelnového nábytku

Nechte se uchvátit výjimečným designem a atraktivními liniemi koupelnového nábytku, který si vás okamžitě podmaní…

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Elegantní ornament
Zapomeňme na nudné variace nábytku v jednom barevném odstínu. Pokud namítnete, že více barev rovná se nesourodost, mýlíte se. Důkazem toho je koupelnový nábytek řady ORNAMENT z dílny tradičního českého výrobce nábytku – společnosti Dřevojas. Moderní a velmi trendy ornament v kombinaci bílé s černým nebo i bílým ornamentem, spolehlivě oživí vaši koupelnu. Stejný motiv navíc můžete zopakovat nejen na skříňce, ale i na rámu zrcadla a jednotlivé prvky tak decentně propojit. K lehkosti a vzdušnosti přispívá i závěsné provedení skříněk, do detailu však byly dotaženy také elegantní úchytky podlouhlého tvaru.

Rudé retro
Vraťte se zpátky v čase

a potěšte se nábytkovou módou minulosti ovšem v moderním pojetí! Řada Q MAX je výjimečná svými jemnými liniemi a zvolenými barevnými odstíny. Červená na pohledové – čelní straně skříňky, ostře kontrastuje přes hrany s bílými boky. Povrchová úprava ve vysokém lesku z materiálu Senosan (speciální folie s nejvyšším stupněm lesku plně srovnatelným např. se sklem nebo laky) podtrhuje atraktivitu tohoto modelu, a to nejen z hlediska designu, ale i díky praktičnosti a odolnosti folie vůči běžným mechanickým poškozením. Řadu Q MAX společnosti Dřevojas můžete pořídit také ve vysokém lesku bílém nebo černém. Sestavu jednoduchých závěsných skříněk doplňuje galerka se zabudovaným osvětlením, a to i v hliníkovém provedení.

Podmanivá jemnost
Právě tou bezesporu disponuje koupelnový nábytek řady Q z dílny Dřevojasu. Na první pohled upoutá zvolená povrchová úprava – folie v atraktivním dekoru exotické dřeviny wenge, která dobře kontrastuje s bílými boky nábytku a nechá vyniknout ladnému tvaru hranatého keramického umyvadla.

Zajímavý je i design modelu – zásuvkové provedení spodní skříňky s umyvadlem, kterou lze volit v rozměrech 60, 70 a 80 cm, tedy přesně na míru vašim potřebám. Dalším úložným prostorem je doplňková vysoká skříň, která je opatřena soft – closing systémem usnadňujícím její otvírání i zavírání. Sestavu lze volit rovněž v provedení bílá, bordó, antracit nebo dřevodekoru bříza či variantě wenge, doplněné o aluminiové hrany dekorující zásuvky.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]