Zpět 3 fotografie

Koupelna, která se stále (vysoce) leskne

…a to nejen čistotou a permanentním pořádkem, ale především dokonale lesklým povrchem koupelnových skříněk. Pojďte se inspirovat…

Publikováno: 29.07.2012
Rubrika:
Autor: (red)

Proč je vysoký lesk tak atraktivní? Zejména z toho důvodu, že je mu vlastní schopnost odrážet dopadající světlo a tedy působit blýskavým dojmem. Protože máme tuto vlastnost spojenou se vzácnými – drahými kovy, působí vše, co disponuje lesklým povrchem, stejně drahým, honosným a výjimečným dojmem.
I koupelnové skříňky ve vysokém lesku budou tedy pomyslným klenotem pro každý interiér.

Není lesk, jako lesk… některý je Senosan!
Pokud se pro tento atraktivní materiál skutečně rozhodnete, volte vysoký lesk v materiálu Senosan.

O co se jedná? „Častým způsobem, jak opatřit nábytek vysokým leskem, je lakování. Tady ovšem přichází potíž s udržováním těchto ploch a mechanickou odolností vůči běžným mechanickým poškozením. Novinkou v této oblasti je proto materiál Senosan – speciální folie s nejvyšším stupněm vysokého lesku, který je srovnatelný s lakem a dokonce i sklem, “uvádí Ing. Zdeněk Blažek, marketing manager společnosti Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku. Kromě dokonalého designu pro váš interiér získáte i kvalitního přítele, který drží i pohyb velké rodiny. A odolá dokonce i otiskům prstů!

„Povrchovou úpravu vysoký lesk nabízíme v barevném provedení červená, černá, bílá a pro letošní rok také antracit. Exkluzivnímu povrchu však musí odpovídat i tvary nábytku či umyvadla! Tato úprava proto skvěle vynikne na moderním koupelnovém nábytku řady Q MAX a ASTON. Ten v sobě kombinuje hranaté plochy se zakulacenými prvky – např. umyvadla či úchytek,“ říká dále Ing. Zdeněk Blažek.

Vrhněte se do lesku i vy, rozhodně nebudete litovat… Nemusíte se jej bát použít ani do skutečně malých či panelákových koupelen. Skříňky ve vysokém lesku, materiálu Senosan, budou působit podobně jako zrcadlo a prostor opticky zvětší.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]