Zpět

Výzva k podání anotací odborných příspěvků a firemní prezentace na seminář Otvorové výplně stavebních konstrukcí

René Růžička STAVOKONZULT pořádá již 6. ročník celostátního odborného semináře „ Otvorové výplně stavebních konstrukcí „ pořádaný tradičně v Hradci Králové v Kongresovém centru Aldis. Akce se koná ve dnech 25.- 26.října 2011 za účasti dvou odborných garantů , Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha,s.p. a Výzkumného ústavu pozemních staveb – Certifikační společnost, s.r.o. Záštitu nad touto akcí převzal pan Ing. Lubomír Vais, ředitel Státního fondu rozvoje bydlení a pan Ing. Václav Matyáš, prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví.
 

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Na přípravě semináře dále spolupracují:
Česká komora autorizovaných inženýrů,Státní fond rozvoje bydlení,Svaz podnikatelů ve stavebnictví,Sdružení výrobců stínící techniky a jejich částí .

Seminář je určen projektantům, architektům, výrobcům otvorových výplní a jejich komponentů s příslušenstvím , stavebním, montážním společnostem, stavebníkům a investorským organizacím jako jsou stavební odbory měst a obcí nebo bytových družstev a správcům bytových fondů.

Součástí výstavních prostor semináře bude nejen prezentace firem dodávajících certifikované materiály ale také výstava věnovaná vývoji okenních profilů a skel od roku 1970 až do naší současnosti. Seminář je zařazen do programu celoživotního vzdělávání ČKAIT a je ohodnocen 2 body.

Více informací o přihlášení k účasti a možnosti prezentace získáte na internetových stránkách www.stavokonzult.cz nebo ZDE.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Uzavírka anotace přednášek a přihlášení partnerů na seminář je do 31. srpna 2011!

[carousel-horizontal-posts-content-slider]