Zpět 7 fotografií

Vybavte si dům v „Zimní akci“ společnosti Hörmann

Rádi byste pozměnili tvář svého domu? Společnost Hörmann připravila speciální „Zimní akci 2011“, která bude trvat až do 31. března 2011. V ní můžete získat slevu až 15 % na nákup garážových vrat, stropního a zároveň i bránového pohonu.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Každý, kdo si do posledního března 2011 objedná garážová vrata EPU, LPU či LPU XXL a stropní pohon ProMatic či SupraMatic, dostane slevu 10 % oproti běžným cenám v daném sortimentu. A přikoupí-li si k této výbavě současně bránový pohon LineaMatic či RotaMatic, obdrží dokonce slevu 15 %!

Základ jsou garážová vrata
Sekční garážová vrata EPU či LPU se vyznačují velmi nízkým součinitelem prostupu tepla a velkou odolností proti povětrnostním vlivům. Jejich vratové křídlo se skládá ze sendvičových sekcí, konkrétně z pláště z pozinkované oceli a výplně z bezfreonové polyuretanové pěny. Navíc vrata LPU XXL lze pořídit až do šířky 6,5 m a výšky 2,25 m!

Doplňte vrata vhodným pohonem
Pokud si k novým vratům zakoupíte i kvalitní pohon, pak nebudete muset v dešti při vjezdu do garáže opouštět pohodlí svého auta. Například pohon ProMatic je určen pro vrata do šířky 3 m, otvírá se rychlostí až 14 cm/s a umožní 12 cyklů (otevření/zavření) za den. Pohon SupraMatic je vhodný pro vrata o šířce do 5,5 m a může zaujmout velkou úsporou energie a rychlostí otevírání až 22 cm/s.

Už zbývá jen pohon pro bránu
Pro dosažení slevy 15 % na všechny výše zmiňované produkty si pak postačí ještě zakoupit spolehlivý pohon pro vjezdovou bránu. Bránový pohon můžete vybírat z typů LineaMatic či RotaMatic. Pohon LineaMatic vyniká štíhlým pouzdrem, spolehlivou automatikou a hodí se pro posuvné brány do šířky 6 m a hmotnosti až 3 t. Pohon RotaMatic je určen pro otočné brány a je vybaven schránkou ze zinkového tlakového odlitku, která mu zaručí ještě větší odolnost proti vnějším podmínkám.

Zimní akce společnosti Hörmann se vztahuje na všechny typy uvedených vrat a pohonů. Záleží tedy jen na vás, kterému z nich dáte přednost.

Více informací na www.hormann.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]