Zpět

Veletrh PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2011

Ve dnech 20. – 22. září se v reprezentativních prostorách funkcionalistického Veletržního paláce (budově Národní galerie v Praze) uskuteční již třetí ročník přehlídky / veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb Prague Fire & Security Days 2011 (FSDays).

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Prague Fire & Security Days je výběrová přehlídka nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, mediálně sledovaná akce zaměřená na netradiční prezentaci především elektronických bezpečnostních systémů, bezpečnostních složek státu, poskytovatelů služeb v oblasti ochrany zdraví, života a majetku. Jde o jedinečné společenské a obchodní setkání partnerů akce – výrobců, distributorů a prodejců jednotlivých značek a jejich obchodních partnerů – zákazníků, což asi nejlépe vystihuje i podtitul letošního ročníku „…místo pro business, setkání a komunikaci“.

Jednou z nejdůležitějších úloh FSDays je seznámit s prezentovanými novinkami odborníky z hlavních oborů, jako jsou např. zástupci bezpečnostních složek státu, státní správy a samosprávy, krizových úřadů měst a obcí. Jedním z největších oslovených a zvaných oborů je bezesporu stavebnictví (tj. projektanti, investoři, developeři, stavební společnosti, architekti objektů, budov a urbanistických celků, bytových družstev a sdružení nájemníků). Dále odborná veřejnost z „fire&security“, vrcholový management a bezpečnostní manažeři velkých společností z nejrůznějších oborů, facility management. V neposlední řadě pak pracovníci a zástupci objektů s vyšším rizikem napadení – bankovní domy, výstavní síně, galerie, muzea, historické budovy, zastupitelské úřady,…apod.

FSDays 2011 připravuje pro své návštěvníky řadu novinek a zajímavostí, se svými produkty a službami se i letos představí mnoho významných společností.

Pro zajímavost uveďme jen některé z nich: Novinka z oblasti zabezpečení pomocí kamerových systémů – nová verze softwaru pro management IP kamerového systému DS NVs verze 7.2 značky Pelco a nová IP kamera Spectra V HD, představí Schneider Electric. Své novinky v oblasti kamerových systémů předvede také společnost VIAKOM CZ s.r.o. Novinku protipožárních systémů bude na FSDays prezentovat společnost BESY CO spol. s r.o. Jde o aerosolové stabilní hasicí zařízení FIRE JACK.

Kromě výše jmenovaných, se na FSDays 2011 představí i další významné společnosti, jako např. Abbas, Alkom, Camea, Esto Cheb, Euroalarm, Integoo, Koukaam, Lenia, Radom, Securiton AG, Siemens, Tribase Networks, Zahas a mnoho dalších…

Významnou součástí přehlídky FSDays jsou v letošním roce odborné přednášky a konference.

20. 9. konference pod patronací Asociace technických bezpečnostních služeb Gremium Alarm, o.s., hlavními tématy jsou Bezpečnost – doprava – úspory;
21. 9. konference pod záštitou Mezinárodní asociace bezpečnostního managementu ASIS CZ, o.s., s názvem Omyly a chyby bezpečnostních analýz;
22. 9. přednášky organizované Cechem elektrické požární signalizace ČR na téma Poslední trendy v aktivní protipožární ochraně z pohledu legislativy a technologií.
Podrobný program a on-line registrace najdete na www.fsdays.cz.

Pro všechny prezentující se společnosti je připravena prestižní soutěž o nejlepší a nejzajímavější prezentovaný produkt a službu „FSDays AWARD 2011“.

Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays jsou průběžně uváděny na stránkách www.fsdays.cz.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]