Zpět

Veletrh Dřevostavby 2011

Přijměte pozvání na šesté pokračování úspěšného veletrhu – Dřevostavby 2011, který proběhne koncem února v Praze – Holešovicích.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Veletrhy všeobecně jsou kromě internetu nejobsáhlejším informačním zdrojem, jaký v dnešní době existuje. Oproti internetu je jejich hlavní výhodou možnost přímé komunikace se zástupci vystavující firmy – to, na co byste se možná po zhlédnutí internetových stránek složitě dotazovali e-mailem nebo telefonem, vám vysvětlí tváří v tvář lidé, kteří ve firmě pracují. Na jednom místě tak dochází ke koncentraci lidí a informací a k prezentaci novinek a trendů. 24. února začíná veletrh Dřevostavby 2011. Otevřou se brány holešovického výstaviště pro další pokračování úspěšného projektu, jehož cílem je představit laické i odborné veřejnosti možnosti a novinky v oboru využití dřeva ve stavebnictví.

Veletrh se po čtyřech letech vrací na Výstaviště Praha – Holešovice, kde je pro vystavovatele a návštěvníky připravena řada změn a novinek: nové vjezdy do areálu, nová spediční společnost, nový systém parkování, vyhrazené parkování pouze pro obchodní partnery, nové parkoviště v areálu pro 500 aut a nové značení výstavních hal. Hlavním tématem Dřevostaveb 2011 budou nízkoenergetické a pasivní domy. Snažíme se tak reagovat na již schválenou směrnici Evropské unie o energetické náročnosti budov. Vždyť dřevostavba jako stavební systém je jedním z nejideálnějších základů právě pro tyto stavby. Partnerem programu je Centrum pasivního domu, které převzalo záštitu nad tématem a dohlédne na věcnou správnost prezentací.

Nedílnou součástí veletrhu jsou tradičně také doprovodné programy. Šestý ročník veletrhu jich představí hned několik. Přijďte si poslechnout semináře a přednášky, které Vám rozšíří poznatky o novinkách a firemní prezentace ukážou trendy ve výstavbě, zúčastněte se křtu nové publikace, vyhlásíme soutěže a podobně.

Získejte ucelený přehled o situaci na trhu, seznamte se s novinkami, vyhledejte informace o konkrétních cenách a produktech, porovnejte přímo na veletrhu konkurenční nabídky, získejte kontakty na architekty a stavebníky. Budete mít možnost vybírat z více než 190 vystavovatelů z 12 zemí.

Přijměte pozvání na největší veletrh využití dřeva ve stavebnictví v ČR – Dřevostavby 2011, který proběhne na Výstavišti Praha – Holešovice od 24. do 27. února. Více informací najdete na www.drevostavby.eu.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]