Zpět 1 fotografie

PSJ ve Stodůlkách připravuje projekt Byty Hůrka

V pražských Stodůlkách se schyluje k zahájení výstavby nového developerského projektu PSJ, jenž ponese název Byty Hůrka. Bytový dům, jak název napovídá, vyroste v blízkosti stanice metra Hůrka, a nabídne 117 bytů ve třinácti podlažích. Start jeho výstavby je plánován na červen letošního roku, přičemž od března 2011 bude možné tyto atraktivní byty zakoupit či rezervovat.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Nový bytový dům se bude skládat ze dvou výškově i hmotově odlišených částí, které spolu budou tvořit neoddělitelný celek propojený společnými podzemními garážemi. Na zastavěné ploše 1.863 m2 vyroste 117 bytů s celkovou rozlohou 7.045m2. Pouze šest bytových jednotek bude mít dispozice 1+kk, bytů 3+kk bude 37 a převažovat bude dispozice 2+kk – celkem půjde o 74 bytů. Ve třech podzemních podlažích vznikne 118 parkovacích míst a nezbytné technické zázemí. Konstrukčně půjde o železobetonový monolitický skelet. Stavba předpokládá dokončení v říjnu 2012.

Velkou předností projektu Byty Hůrka je jeho umístění. Do 300 metrů od pozemku zde rodiny naleznou veškerou občanskou vybavenost a zdravotnické zařízení. Ocení blízkost metra, centra Stodůlek, škol, přírody v podobě Centrálního parku, sportoviště nebo obchodních domů Kaufland a XXXLutz. V základním vybavení bytového domu je nastaven vysoký kvalitativní standard vnitřního vybavení a systém klientských změn orientovaný na potřeby zákazníka. To vše za příznivou cenu kolem 43 tis. Kč bez DPH za m2.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]