Zpět 1 fotografie

Prodeje bytů v Central Parku Praha stále rostou

Letní sezóna bývá většinou dobou, kdy zájem o nemovitosti klesá. Letos tomu tak, alespoň v rezidenčním komplexu Central Park Praha na pražském Žižkově, rozhodně není. Od dubna bylo prodáno dalších 49 bytů.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

„Stoupající zájem pozorujeme od loňského podzimu. Od letošního jara zaznamenáváme opravdu velký nárůst, který s létem neklesá, právě naopak. K rostoucímu počtu kupujících jistě přispěl i úspěšný den otevřených dveří, kdy zájemci na vlastní oči mohli vidět nejen byty a domy, ale i náš unikátní soukromý park, a také změna prodejců, ke které jsme přistoupili v červnu,“ říká generální ředitel společnosti CP Praha Radomír Němeček. V projektu Central Park Praha je prodáno již takřka 220 bytů. „Při srovnání s dnešními běžnými rezidenčními projekty rozsahu cca o 50 bytových jednotkách by byl takový projekt při 220 prodaných bytech již více než 4x zcela vyprodán! Je důležité si uvědomit, že vzhledem k rozsahu Central Parku Praha my v podstatě prodáváme 10 až 11 takových malých projektů. Velikost Central Parku nám navíc umožňuje nabídnout nadstandardní služby za nízké poplatky, protože se rozpočítávají mezi velké množství bytových jednotek,“ doplňuje Němeček.

K nárůstu prodejů přispívá samozřejmě i plánované zvýšení DPH, které zamíchá trhem s nemovitostmi. „Ti, co koupi nového bytu či domu odkládali a spekulovali na další pokles cen, přestali vyčkávat a chtějí si bydlení pořídit do konce roku levněji. My navíc nabízíme nadstandardní projekt za dostupné ceny, kde u nejmenších bytů začínáme již na necelých 3 milionech korun včetně sklepa, parkovacího stání i DPH. Je tedy logické, že zájem o náš projekt narůstá,“ uzavírá Němeček.

Central Park Praha je projektem rezidenční čtvrti na Žižkově. Nachází se v sousedství parku Parukářka a lemují jej ulice Ke Kapslovně, Pitterova a Malešická. Charakteristický je zejména množstvím zeleně, polohou v žádané lokalitě, výbornou dopravní dostupností centra metropole i atraktivními výhledy na pražské panoráma. Nabízí celkem 547 bytových jednotek v nejrůznějších variantách dispozic i velikostí. Od bytů 1+kk o velikosti 32 m2, přes prostorné pětipokojové rezidence o rozloze 180 m2, až po rozlehlé pentahousy v nejvyšších patrech. V nabídce nechybí ani netradiční terasové domy spojující bydlení v centru metropole s výhodami rodinného domu obklopeného zelení.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]