Zpět 2 fotografie

Plechové vlnky osvěží Váš domovský přístav…

Nechte do svého interiéru tiše vplout chytrý vlnitý plech – stavební pouzdro J.A.P., které dokáže ve zdi uschovat jednokřídlé i dvoukřídlé dveře a ušetřit i mnoho prostoru. Svezte se spolu s ním na vlně svěžího designu a výjimečných funkčních vlastností…

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Kam zaplují dveře…
Ačkoliv zasouvací dveře jsou v rámci interiérových řešení většině lidí známé, málo kdo ví, že se za jejich existencí skrývá právě stavební pouzdro J.A.P. Pokud jste tedy někdy přemýšleli, kam dveřní křídlo ve zdi mizí, pak už znáte odpověď – do plechové kapsy v příčce. Pouzdro je tedy ve své podstatě stavebním dílcem, který je nutné zabudovat již ve fázi hrubé stavby, protože nahrazuje kus zdi.

Plechová kapsa jako záchranný kruh…
Stavební pouzdra J.A.P. rozhodně umí zachraňovat. Doslova Vás vyloví z problému, který se může jmenovat: nedostatek volného prostoru, nebo: když se na malé ploše setkává větší množství dveří či z katastrofy známé jako panelákové jádro. Jak to udělá? Existuje totiž hned několik modelů pouzder, které si s tímto umí poradit!

Stavební pouzdro J.A.P. do malé i velké „kajuty“…
Potřebujete ušetřit místo nebo ozvláštnit interiér? Zvolte nejběžněji používané pouzdro STANDARD pro jednokřídlé dveře. Jste majitelé již zmíněného nechvalně proslulého panelákového jádra? Je tu model UNIBOX, vhodný k oddělení dvou sousedících místností (jádrová koupelna a WC), který do sebe pojme právě hned dvoje jednokřídlé dveře. Řešíte dilema, zda spojit obývací pokoj s kuchyní? Nyní už nemusíte. Pouzdro KOMFORT pro dvoje jednokřídlé dveře, které se zasouvají každé na opačnou stranu, místnosti podle potřeby oddělí nebo propojí. A jestliže máte rádi věci vskutku originální, pořiďte si variantu PARALLEL –do této chytré kapsy se zasouvají dvě dveřní křídla paralelně za sebou na jednu stranu. Stavební pouzdra J.A.P. nabízí zkrátka řešení pro každý interiér.

Proč pouzdro nikdy neztroskotá…
Ať je vaše rodina jakkoliv divoká a všední dny se podobají plavbě po rozbouřeném moři, stavebné pouzdro J.A.P. bude vždy tím spolehlivým členem domácnosti. Tvoří jej totiž pevné a spolehlivé materiály, které prošly náročným zátěžovým testováním. Nejen pozinkovaná „vlnitá“ plechová kapsa nahrazující příčku, ale i pojezdová lišta ze slitin hliníku či podpěry budou skvěle sloužit mnoho desítek let.

Kotva co drží a vydrží…
Titulem pevná kotva se může pyšnit pojezdová kolejnice se speciálními vozíčky, ke kterým je připevněno vybrané dveřní křídlo. Díky použitému materiálu je pohyb vozíčků, tedy dveří v pouzdře velmi snadný, pohodlný a hlavně tichý. Žádné vrzání, jaké známe u klasických otočných dveří, v tomto případě nehrozí. Nosnost vozíčků garantuje bezproblémové uchycení a fungování dřevěných, ale i prosklených nebo celoskleněných dveří.

Pomyslným majákem pouzdra je…
… takzvaný vodící trn tedy spodní pojezd stavebního pouzdra J.A.P. Ten stejně přesně a pevně, jako maják lodi na moři, vede dveře při jejich otevírání i zavírání v ose stavebního pouzdra a zajišťuje tak jejich přímočarý pohyb.

Na rozdíl od lodi si stavební pouzdro J.A.P. zbudujete sami!
Poradit si se sestavením a osazením pouzdra do stavebního otvoru si poradí každý šikovnější kutil. Pouzdra jsou vhodná pro zděné i sádrokartonové příčky. V případě, že daný typ zdi nemá standardní rozměry, je možné volit i z užších variant. Vzhledem k již tradiční výrově pouzder, která má ve společnosti J.A.P značnou historii, jsou pouzdra velmi prakticky konstruována, jsou připravena na rozvod elektroinstalace v jejich těsné blízkosti, což před tím nebylo možné. A nabízejí i vyšší variantu pro dveře velikosti 210 cm.

Bližší informace na www.schody-jap.cz nebo www.schodyasyn.cz.

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]