Zpět

Novinky v problematice betonu a představení moderních stavebních materiálů

Víte, jak snadno a spolehlivě udělat dokonale rovnou základovou desku pro dům během několika hodin? Jak ušetřit čas, náklady a starosti při realizaci podlah? Jak snadno vytvořit odolné dekorativní betonové chodníky, komunikace a plochy?

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

V dnešní uspěchané době si jen málo lidí najde dostatek času k získávání přehledu o stále nových technologiích. CEMEX nabízí srozumitelnou a rychlou formu představení moderních materiálů a nových technologií prostřednictvím Odborných dnů pro veřejnost.

Odborné dny probíhají v betonárnách CEMEXu po celé republice. V příjemném prostředí se během cca čtyř hodin dozvíte zajímavé informace o častých problémech stavebních konstrukcí a způsobech řešení. Zhlédnete praktické ukázky realizací pomocí speciálních materiálů a vše můžete přímo konzultovat s odborníky společnosti CEMEX. Hlavními tématy jsou realizace podlah a podlahových potěrů, příprava podkladu pro podlahy, možnosti betonáže pomocí samozhutnitelného nebo tradičního betonu, dekorativní betony, opravy poruch v podlahových konstrukcích nebo sanace betonových konstrukcí.

Součástí odborných dnů je možnost prohlídky provozu, mechanizace a výroby v betonárnách společnosti CEMEX.
Účast na odborných dnech je zdarma.

Odborné dny jsou akreditovány 1 bodem v rámci vzdělávacích programů pro ČKAIT.

Termíny Odborných dnů:

  • 24. května 2011 – Uherský Brod
  • 26. května 2011 – Praha Stodůlky
  • 9. června 2011 – Olomouc
  • 16. června 2011 – Liberec

Více informací naleznete na www.specialni-produkty.cz nebo kontaktujte Daniela Šmída, e-mail: daniel.smid@cemex.com, tel.: 602 222 163

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]