Zpět 2 fotografie

Navštivte největší stavební veletrh v Evropě

Jestliže se zajímáte o novinky v oblasti stavebnictví, pak si nenechte ujít největší evropský stavební veletrh BAU, který se koná ve dnech 17. – 22. ledna 2011 v Mnichově. Vstupenky na veletrh zároveň platí i jako jízdenka pro veřejnou dopravu. Své novinky zde bude vystavovat například společnost Hörmann, přední dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

V expozici společnosti Hörmann, která se bude prezentovat na 1 400 m2, se seznámíte s revolučními zárubněmi DryFix, díky kterým namontujete dveře bez dlouhého čekání na zaschnutí malty. Nově vyvinuté diagonální uchycení zkrátí čas montáže na polovinu a vy budete moci své dveře ihned nainstalovat. Kromě toho zde spatříte i spoustu dalších novinek, jako jsou vrata ALR Vitraplan či ASR, nové bočnice a nadsvětlíky pro vchodové dveře ThermoPro a další. Stánek společnosti naleznete v hale B3 – č. 302.

Veletrhu pořádaného od 17. do 22. ledna 2011 se bude účastnit takřka 1 900 vystavovatelů ze 40 zemí a očekáváno je asi 210 000 návštěvníků. Hlavními tématy budou udržitelná výstavba, stavění pro různé generace, výzkum a inovace, vzdělání a další vzdělávání.

Více informací na www.hormann.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]