Zpět 2 fotografie

Musíte vyměnit zrezlá garážová vrata? Sáhněte po těch s plastovou patkou

Každým garážovým vratům hrozí určitá nebezpečí. I když snížíme riziko jejich překonání zloději a nepoškodíme je při nesprávném parkování, na přírodní síly jsme bývali většinou krátcí. S garážovými vraty vybavenými plastovou patkou však již vratům nehrozí ani zrezivění. Výrobek je patentem společnosti Hörmann.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Časté deště, vlhko a dlouhé zimy s prudkými výkyvy teplot negativně ovlivňují stav garážových vrat. Dalšími faktory destruktivně působícími na kvalitu kovových částí můžou být prostředky použité při čištění, nátěr s nevhodným chemickým složením, posypová sůl nebo nedořešený odtok vody před vraty. To vše může mít fatální důsledky pro naši garáž. Na pomoc pak musíme povolat ocelový kartáč a barvu, nebo dokonce vyměnit celé vratové křídlo.

Vrata společnosti Hörmann nabízejí účinné řešení, jak se proti rzi bránit. Plastová patka, která je zde montována sériově a zdarma takřka ke všem sekčním garážovým vratům, nejenže zamezuje vzniku koroze, ale představuje i esteticky zdařilé zakončení vrat. Čtyři centimetry vysoká pata kryje celou dolní část zárubně a brání kontaktu s vlhkostí, se stojatou vodou či s chemickými látkami přímo v ohrožených místech.

Více informací na www.hormann.cz.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]