Zpět

Krásné podlahy pro Váš dům

Chystáte se rekonstruovat Váš dům, nebo byt? Pokud ano, podívejte se na naši nabídku na stránkách detalon.cz. Firma Detalon s.r.o. patří mezi specialisty na trhu, co se týče prodeje profilů pro obklady, dlažby a dalších podlahové krytiny včetně jejich doplňků. Firma vlastní obrovské sklady, které jsou vybavené rozsáhlým sortimentem, a tak si u nás může vybrat materiál jak velká firma, tak i malý odběratel. Hledáte podlahové lišty a profily? Spolehněte se na Detalon s.r.o.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

U nás si můžete vybrat doplňky pro betonové, keramické i kamenné dlažby. Naší specializací jsou také stavební prvky pro dlažby a podlahy. Pro firmy poskytujeme veškeré poradenství zdarma osobně na našich pobočkách.

Bez jakýchkoliv problémů přijedeme na Vaši stavbu a zkontrolujeme veškeré prováděné práce s výrobky Schluter –Systems. Pro práci s výrobky Schluter – systems Vám zajistíme školení. Všechny projektanty vybavíme potřebnými materiály, zaškolíme a poskytneme kompletní servis. Nakonec Vám zpracujeme kompletní rozpočet pro Vaší stavbu či rekonstrukci.

Neváhejte a prohlédněte si naši nabídku. U nás máte záruku kvality a nízké ceny. S naším servisem budete naprosto spokojeni. Nakupujte s tím, kdo se opravdu vyzná.

Z podkladů Detalon s.r.o.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]