Zpět 2 fotografie

KOTI Hostivař – dokončena hrubá stavba

Pilotní bytový projekt developerské společnosti YIT Stavo na českém trhu, KOTI Hostivař, úspěšně spěje ke kolaudaci. V těchto dnech byla dokončena hrubá stavba. Projekt pokračuje přesně podle stanoveného harmonogramu a jeho úspěšnost již nyní dokazují vysoká procenta prodejů. Ještě před dokončením stavby je prodáno více než 70 % bytových jednotek.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Projekt KOTI Hostivař vyrůstá ve stejnojmenné lokalitě městské části Prahy 15 v Pražské ulici. Nabízí celkem 28 bytů v dispozicích 1+kk až 4+kk.

V souladu s proveniencí mateřské skupiny YIT vychází ze zásad kvalitního finského bydlení. Samozřejmostí je šetrnost k životnímu prostředí a převaha přírodních materiálů. Charakteristické jsou prvky skandinávské architektury a designu a široké možnosti individuálního řešení jednotlivých bytů. Pod architektonickým návrhem KOTI Hostivař je podepsán ateliér Hlaváček & Partner.

„Na tuzemský trh přinášíme našim pilotním projektem KOTI Hostivař finskou kvalitu v lokalitě s velmi dobrou dostupností, jejíž výhodou je vedle komplexní občanské vybavenosti v okolí také blízkost přírodního parku Hostivař a Hostivařské přehrady. Vzhledem k dosavadnímu hladkému průběhu výstavby plánujeme kolaudaci již v prosinci tohoto roku,“ říká Vladimír Dvořák, jednatel a výkonný ředitel YIT Stavo.

V projektu převažují byty menších a středních dispozic (nejčastěji 2+kk), čímž nabídka koresponduje s aktuální poptávkou. Nechybějí však ani větší byty o velikosti 3+kk a 4+kk a ploše až 110 m2. Důraz je kladen na kvalitní standardy a provedení i na promyšlené dispoziční řešení. Celý projekt je koncipován jako nízkoenergetický s průkazem energetické náročnosti budovy B. Celkem 28 bytových jednotek je rozmístěno ve čtyřech nadzemních patrech bytového domu, parkovací stání jsou situována do podzemí. Vybraných 7 bytů je podle tradic finského bydlení vybaveno infrasaunou. U dalších nechybějí předzahrádky, terasy či balkony. K dispozici jsou rovněž sklepní kóje. Všechny byty v dispozicích 1+kk a 2+kk mají navíc kuchyň Koryna se spotřebiči Zanussi zahrnutou již ve standardu bytu.

Prodej bytů zajišťuje společnost YIT Stavo prostřednictvím vlastního oddělení YIT Point. V rámci programu „YIT 4U“ („YIT pro Vás“) mohou klienti získat mnoho výhod včetně služeb bytového architekta, zajištění hypotéky a komplexního pojištění, pomoci s prodejem stávající nemovitosti nebo stěhování zdarma. Takový klientský servis, poskytovaný navíc na dlouhodobém základě, je na tuzemském trhu stále ojedinělý.

Městská část Praha Hostivař je charakteristická množstvím zeleně, dobrou dostupností centra Prahy a kompletní občanskou vybaveností. Nechybí základní ani mateřská škola. Jen pár minut pěší chůze se nachází obchodní a zábavní centrum Park Hostivař s obchody, kinem, fitness i ordinacemi lékařů.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]