Zpět 3 fotografie

Italský design v českém provedení

Inspirujte se designem, který udává styl celému světu… Itálie je kolébkou architektury, umění a inspirací pro mnohé firmy, včetně těch českých. Nejinak je tomu u českého výrobce interiérových dveří a zárubní, společnosti SAPELI, která dveře pro české zákazníky od svého počátku ladí do trendy modelů. Mnohé se drží v popředí prodejnosti na českém trhu již řadu let a svému zákazníkovi právě jižanským stylem mají stále co dát. Zvláště pak za využití tradičního přírodního materiálu, jakým je dýha…

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

křehce krásná VENECIA
…stejným klenotem, jakým je město Venecia (Benátky) pro Itálii, je i toto dveřní křídlo SAPELI vašemu interiéru. Jemné a čisté tóny dýhy materiálie dřeva břízy dokonale korespondují s jemnými liniemi celého dveřního křídla. Charakteristickým prvkem je horní čelo dveří, které je spuštěno do oblouku. Volit lze z různých variant dveří VENECIA – prosklených nebo celodřevěných a širokého spektra dýh: světlejší jasan, buk nebo javor či tmavší americký ořech, mahagon nebo atraktivní třešeň. Ať už zvolíte kteroukoliv kombinaci, dveřní křídlo VENECIA najde své pevní místo v každém interiéru. K pořízení je v ceně od 7 320 Kč v celorepublikové síti prodejců společnosti SAPELI.

vždy dokonalé MILANO
… i tento model dveřního křídla nenechá nikoho na pochybách ohledně svých designových kvalit. Jeho čistotu a eleganci dotvrzují dýhované povrchové materiály, jako například americký dub. Tato luxusní dřevina se vyznačuje výraznou kresbou, vyzařující teplo jižního slunce. Tento pocit vyvolává zejména hra světle hnědých odstínů na povrchu dveří, které postupně přecházejí v v sytě hnědá dřevěná vlákna.

Horní rám křídla SAPELI je v tomto případě rovný, minimalistické pojetí prosklených dveří MILANO skvěle odpovídá i těm nejpřísnějším představám o stylovém oddělování jednotlivých prostor v interiéru. K zakoupení od 4 920 Kč v prodejní síti SAPELI.

KUK poodhalí tajemství
… které? Třeba to, co se skrývá na druhé straně dveří. Tento model SAPELI totiž disponuje průhlednými nebo chcete-li průsvitnými, tedy pouze světlo propustnými, horizontálními lištami. Jejich umístění v povrchu dveřního křídla je individuální záležitostí. Ať už na středu, ve výšce očí nebo ve spodní části křídla, vždy se tento designový prvek postará o to, aby dveřní křídlo působilo nevšedním dojmem. Pokud chcete mít ve svém interiéru skutečný originál, zvolte povrchovou úpravu dýhy zebráno stříbrné. Tmavě šedé, místy až antracitové plochy jsou protkány jemnou stříbrnou kresbou. V kombinaci s hranatým kováním nemá model dveří KUK konkurenci. Dělat Vám radost může v ceně již od 6 360 Kč opět v celorepublikové síti prodejen dveří a zárubní SAPELI.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]