Zpět 8 fotografií

EXX navrhl a kompletně vybavil vzorový byt v projektu 12 LOFTS

Společnost EXX v rámci svého partnerství s developerskou společností Hochtief na podzim minulého roku navrhla a kompletně vybavila vzorový byt luxusního projektu 12 LOFTS. Mimořádný projekt z návrhu uznávaného architekta Johna Eislera nabízí nejvyšší komfort a soukromí v harmonickém spojení moderní architektury s okolní přírodou a nedostižným geniem loci.
 

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Vybavení vzorového bytu harmonizuje s čistým a minimalistickým pojetím architektury projektu, avšak současně plně splňuje potřeby komfortního a útulného bydlení. Pro zařízení bytu byly použity ty nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie. Nábytek i osvětlení vybrali designéři společnosti EXX ze sortimentu předních světových značek, jako jsou Leicht, Lema, Tre-P&Tre-piu, Pianca, Artemide a Vibia. Partnerem interiérového vybavení je rovněž společnost Savoir Beds, která poskytla luxusní anglickou ručně vyráběnou postel včetně doplňků, a dále společnost DevelopTech, která celý byt vybavila inteligentním systémem pro řízení osvětlení, videa a ozvučení – iControl.

Charakter loftového bytu zůstal i po instalaci interiérového vybavení zachován a otevřený prostor byl rozdělen jen minimálně. Budoucí majitelé bytu si budou moci vychutnat vzdušnost prostoru, nebude jim však chybět ani potřebné soukromí.

Více na www.exx.cz
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]