Zpět 1 fotografie

EKOSPOL zahajuje prodej bytového areálu Vilapark Uhříněveská obora

Přední česká developerská společnost EKOSPOL a.s. dnes oficiálně zahájila prodej dalšího rezidenčního projektu. Bytový areál Vilapark Uhříněveská obora nabídne celkem 151 vysoce kvalitních nových bytů v pěti tří až pětipodlažních viladomech v těsném sousedství chráněné Obory v Uhříněvsi.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Bytový areál Vilapark Uhříněveská obora je koncipován jako rezidenční projekt nabízející nejlevnější rodinné bydlení v celé Praze. Na všechny byty v projektu Vilapark Uhříněveská obora se vztahuje dlouhodobá výzva společnosti EKOSPOL nazvaná Záruka nejnižší ceny! Pokud jakýkoli zájemce nalezne levnější srovnatelný byt od konkurenčního developera, EKOSPOL tuto nižší cenu dorovná a ještě klientovi poskytne další slevu ve výši 50 000 Kč.

„Ceny bytů v bytovém domě D, jejichž prodej dnes zahajujeme, dosahují v průměru 39 400 Kč za metr čtvereční včetně DPH. V praxi to znamená, že byt 1+kk koupí zájemci již za 1,4 mil. Kč, 2+kk za 1,8 mil. Kč a 3+kk za 2,9 mil. Kč,“ vypočítává Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL.

Výstavba projektu Vilapark Uhříněveská obora by měla být zahájena na jaře příštího roku, první obyvatelé by se do nových bytů mohli stěhovat již v létě 2013.

Koncepce projektu
Bytový areál Vilapark Uhříněveská obora vyroste mezi ulicemi Bečovská a V Bytovkách v těsném sousedství chráněného lesního porostu Obora v Uhříněvsi. Bude tvořen pěti viladomy s třemi až pěti nadzemními podlažími, které se stanou harmonickým propojením bytových a rodinných domů v sousedství a nabídnou nádherný výhled na lesní oboru z většiny bytů. U bytů v přízemí jsou navrženy velmi žádané předzahrádky, u bytů v horních podlažích pak atraktivní střešní terasy. Dispozice bytů sahají od 1+kk (31 m2) až po 3+kk (80 m2).

Milovníky přírody a aktivního trávení volného času jistě nadchne bezprostřední blízkost více než 30 hektarů zalesněné plochy v přírodní památce „Obora v Uhříněvsi“ či docházková vzdálenost Podleského rybníka, třetího největšího rybníka v Praze, který je zejména v létě oblíbeným a vyhledávaným místem ke koupání.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]