Zpět 2 fotografie

EKOSPOL startuje cenovou revoluci! Nové byty na Barrandově prodává za méně než 40 000 Kč/m2 vč. DPH!

Doslova cenovou revoluci odstartovala dnes přední česká developerská společnost EKOSPOL. Zahájila totiž prodej nových bytů ve zbrusu novém projektu Výhledy Barrandov. Ceny bytů zde začínají již na 39 300 Kč/m2 č. DPH a průměrná cena všech bytů v projektu leží pod hranicí 45 000 Kč/m2 vč. DPH. Ve srovnání s konkurenčními projekty na Barrandově tak je EKOSPOL levnější o 17 %.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Průměrné ceně bytů společnosti EKOSPOL se žádný z aktuálně prodávaných projektů na Barrandově ani nepřiblíží. V současnosti je v této lokalitě v nabídkách developerů celkem 190 volných bytů, a to ve třech rezidenčních projektech. Ceny včetně DPH se v nich pohybují v rozmezí 52 – 70 tisíc korun za metr čtvereční vč. DPH, jsou tedy dražší o 17 % a více.

Nové byty v prestižní lokalitě za cenu paneláků
„Ceny bytů u projektu Výhledy Barrandov, stejně jako u všech dalších projektů připravovaných již v době recese, se nám podařilo stlačit na skutečné minimum. V praxi to znamená, že nový vysoce kvalitní byt 1+kk zájemci zakoupí již za 1,4 mil. Kč, byt 2+kk za neuvěřitelných 1,7 mil. Kč a byt 3+kk za 2,9 mil. Kč. Všechny ceny jsou samozřejmě včetně DPH,“ vypočítává Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL.

EKOSPOL tak jako první developer proniká se skutečně cenově dostupnými byty do renomovaných a atraktivních lokalit s výbornou dopravní dostupností centra Prahy a úplnou občanskou vybaveností. Dosud se totiž nové byty v cenách od 35 do 50 tisíc Kč za metr čtvereční nabízely pouze v okrajových lokalitách, a kdo chtěl víc, musel si připlatit. „Stačí se podívat na největší české internetové realitní servery. Za ceny, za které my na Barrandově prodáváme nové byty, se tam běžně nabízejí byty v desítky let starých panelácích,“ říká Evžen Korec.

Unikátní výhled na Prokopské údolí a panorama Prahy
Projekt Výhledy Barrandov tvoří dva moderní devítipodlažní bytové domy s celkem 290 byty, které vyrostou ve dvou etapách na samotném vrcholu Barrandova. Díky tomu převýší veškerou okolní bytovou zástavbu a poskytnou svým obyvatelům unikátní výhled přímo do chráněného Prokopského údolí a na panorama Prahy. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje stanice tramvají Sídliště Barrandov, vzdálená pouhé tři minuty klidné chůze.

V první etapě nabízí projekt Výhledy Barrandov celkem 145 bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Každý byt má navržen balkon nebo terasu. Ustupující horní podlaží dávají vzniknout luxusním bytům o dispozicích 4+kk a 5+kk s obrovskými terasami nabízejícími úchvatný výhled 180 až 270 stupňů. V suterénu bytových domů najde zázemí 264 krytých garážových stání a další prostory vybavenosti pro nové obyvatele domů.

Oblíbená lokalita Barrandova čelila velké developerské aktivitě především v letech realitního boomu mezi roky 2005-2008, kdy zde vzniklo přes tisíc nových bytů. Potenciál zdejšího území tak byl do značné míry již vyčerpán, takže byty v projektu Výhledy Barrandov jsou jednou z posledních šancí, jak získat kvalitní a cenově dostupný nový byt v této lokalitě.
 

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]