Zpět

EKOSPOL dnes zahájil prodej tří nových rezidenčních lokalit

Přední česká developerská společnost EKOSPOL a.s. dnes zahájila prodej tří nových rezidenčních lokalit. EKOSPOL tak začíná plnit své ambiciózní plány pro letošní rok hned začátkem ledna. Letos totiž developer plánuje uvést do prodeje více než 500 nových bytů a zahájit výstavbu zhruba 700 bytů v nejméně pěti rezidenčních projektech.

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Nové etapy projektů v Písnici a Uhříněvsi
Dnešním dnem zahájil EKOSPOL prodej nových bytů v druhé etapě projektu Nový Park Písnice. Ten se v polovině loňského roku stal bestsellerem na celém pražském rezidenčním trhu – ze 109 bytů první etapy bylo více než 60 % prodáno již během prvních tří měsíců, tedy půl roku před začátkem výstavby. „Právě vzhledem k obrovskému zájmu o dostupné bydlení rodinného typu v Písnici jsme v závěru loňského roku urychlili přípravy druhé fáze projektu tak, abychom mohli klientům nabídnout další byty hned po Novém roce,“ říká Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL a.s.

Bytový areál „Nový Park Písnice B“ sestává ze dvou tří až čtyřpodlažních viladomů. Nabízí celkem 108 bytů o dispozicích 1+kk až 4+kk. Ke každému bytu náleží balkon nebo terasa, byty v prvním nadzemním podlaží mají navrženy atraktivní rozlehlé předzahrádky. Ceny bytů v unikátní lokalitě největšího přírodního parku na území Prahy nepřekračují magickou hranici 50 000 Kč za metr čtvereční vč. DPH. Termín dokončení bytového areálu je stanoven na podzim 2012.

Druhou etapou pokračuje také projekt Viladomy Uhříněves. První etapa bytového areálu dosahuje v době dokončení hrubé stavby předprodanosti 80 %, proto EKOSPOL doplnil nabídku o dalších 58 bytů v druhé etapě. Ta by měla být dokončena v létě 2012.

Komorní bytový areál „Viladomy Uhříněves II“ tvoří tři dvou až třípodlažní viladomy s celkem 58 byty o dispozicích 1+kk až 3+kk. Domy jsou zasazeny do klidné vilové zástavby a jejich architektura dodává obyvatelům pocit, že bydlí ve vlastním rodinném domě. Ceny bytů začínají na 38 000 Kč za metr čtvereční včetně DPH. „V praxi to znamená, že byt 1+kk pořídí zájemce již za 1,5 mil. Kč, byt 2+kk za 2,5 mil. Kč a byt 3+kk s rozlehlou předzahrádkou nebo střešní terasou za bezkonkurenční cenu 3,4 mil. Kč. Všechny ceny samozřejmě platí včetně DPH,“ vypočítává Evžen Korec.

Dostupné parcely v Kolovratech
Novinkou v nabídce EKOSPOL jsou lukrativní parcely pro výstavbu rodinných domů „Nové Kolovraty“. Celkem 11 parcel o výměrách 680 – 1980 m2 se nachází na okraji pražské čtvrti Kolovraty a jejich cena začíná na částce 1750 Kč za metr čtvereční. V rámci pražského trhu se tak jedná o jedny z cenově nejdostupnějších parcel vůbec. „Parcely v Kolovratech jsou určeny zájemcům, kteří si chtějí splnit sen o vlastním domě v Praze a zároveň potřebují být každý den do půl hodiny v centru města. Součástí projektu je navíc vybudování protihlukového valu kolem hlavní komunikace, který novým obyvatelům rodinných domů zaručí klidné a bezpečné prostředí,“ dodává Evžen Korec.

Další nové projekty již za dva měsíce!
Nabídka nových bytů od společnosti EKOSPOL se v letošním roce rozroste ještě několikrát. Na jaro 2011 je naplánováno zahájení prodeje další etapy bytového areálu Panorama Kyje III v Praze 14 a pokračování nejprodávanějšího projektu současnosti v Horních Měcholupech další etapou Nové Měcholupy III. V průběhu letošního roku spustí EKOSPOL také prodej zbrusu nových bytových projektů – první etapy bytových areálů Výhledy Barrandov v Praze 5 s více než 150 byty a Viladomy Dubeč v desáté městské části, která nabídne 80 bytů.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]