Zpět

Dýha, která se umí převlékat

Příroda dává opět najevo, že má dnešním interiérům co nabídnout. Tentokrát udeřila s jasným cílem, barevně atraktivní novou dýhou pro interiérové dveře spojenou se saténem.

 

Publikováno: 29.07.2011
Rubrika:
Autor: (red)

Saténový ořech, takový produkt přírody přidal největší domácí výrobce interiérových dveří, společnost SAPELI, ke své dosavadní škále 27 různých dýh. Tento nový druh ořechu poznáte na dveřích na první pohled. „Vyniká svou mnohobarevnou strukturou, a to od bělového dřeva až po kontrastně zbarvené jádrové dřevo. K pestře inspirativní dýze, na které se příroda opravdu vyřádila, se přidává ještě fantazie designérů ve skladbě sesazenky, která podtrhne výsledný efekt na dveřním křídle. Díky tomu mohou každé dveře vypadat pokaždé jinak,“ upřesňuje jedinečnost dýhy Mgr. Ota Meissner, vedoucí marketingu SAPELI, a.s.

Hravá exotická dřevina navíc ulehčí výběr těm, kteří se pro své dveře těžko rozhodují mezi světlou a tmavou dřevinou. Má v sobě jednoduše obojí, a to přímo v nespoutané formě. Tento hravě rozdováděný kousek bude opravdovým překvapením interiéru, ať už ho uplatníte ve svislém či příčném směru nebo jejich vzájemné kombinaci. Saténový ořech na hranách a zasklívacích lištách dveřního křídla doplňuje světlá, barevně ladící dýha amerického javoru. Ta je zároveň barevně designovým doporučením i pro zárubně.
 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]